Robotická kosačka

Robotická kosačka TANGO E5 Série II

  • Plne automatické kosenie
  • Pracuje kedykoľvek a za akéhokoľvek počasia
  • Extrémne tichý chod
  • Nie je nutné sa starať o likvidáciu odrezkov

Vitajte vo svete autonómneho kosenia trávy - moderné bezproblémové riešenie, ktoré ušetrí váš čas a zaistí perfektne udržiavaný trávnik.

TANGO E5 série II je navrhnuté pre automatickú údržbu trávnika. To znamená, že vy si môžete užívať dôležitejších aspektov života. Navrhnutá, inovovaná a vyrobená spoločnosťou John Deere podľa ich najvyšších výrobných štandardov, nastavuje automatická kosačka TANGO E5 série II nové merítko v údržbe trávnika.

Všetky tieto výhody sú vám dodávané ako kompletné riešenie.

Bezpečná a zabezpečená

Červené tlačítko zastaví nôž, snímač v rukoväti ho zablokuje počas prepravy. Kosačka TANGO je chránená PIN kódom a je možné ju nastaviť na automatické uzamknutie.

Inteligentná

TANGO rozpozná, kedy sa podrebuje nabiť a automaticky vyhľadá dokovaciu stanicu. Vďaka výkonnej lithium-iónovej batérii k tomu však nedochádza príliš často.

Jednoduché programovanie

Veľký displej a logické ovládacie prvky umožňujú jednoduché nastavenie požadovaného programu a jeho rýchlu zmenu. Displej má funkciu "ďalší krok", ktorá zobrazuje, čo práve kosačka TANGO robí a čo sa chystá spraviť ďalej.

Jednoduchá obsluha

Kosačka TANGO E5 série II je inteligentnejšia než kedykoľvek predtým. Riadiaci systém kosačky ju navádza smerom vpred až do okamihu, kým nedosiahne hraničný kábel. Kosačka potom vykrúži krivku, čím zmení smer a nepoškodí trávnik. Dokonca aj na svahu.

Tichá

Kosačka TANGO je tak tichá, že môže kosiť dokonca aj v noci bez toho, aby niekoho rušila. To všetko s minimom hluku.

Spoľahlivá

Kosačka je odolná voči poveternostným vplyvom a preto môže pracovať, zatiaľ čo vy ste v pohodlí a suchu doma. Dvojplášťový obal chráni najdôležitejšie komponenty ako je elektronický systém, batérie a motor pre roky spoľahlivej prevádzky.

Výkonná

Nôž z temperovanej ocele trávu kosí rýchlo a čisto a zostane ostrý po celé leto. Dlhšia tráva nepredstavuje žiadny problém - na začiatku sezóny, ani po dlhšej neprítomnosti nie je nutné trávu predkosiť. Pre nastavenie výšky kosenia stačí otočiť ochranný kryt noža.

Robustná

Nech je už počasie akékoľvek, kosačka TANGO sa nikdy nesťažuje. Súčasti elektronického systému, batéria a nôž sú chránené dvojplášťovým obalom, ktorý zaisťuje úplnú odolnosť voči vplyvom počasia.

Zvláda svahy

Kosačku môžte naprogramovať na konkrétne obtiažne miesta v záhrade. Komplexné záhrady so stromami a krami nepredstavujú problém, problémom nie sú ani svahy so sklonom do 36%.

Je ťažké odolať jej

TANGO kosí v náhodnom smere a automaticky rozpoznáva prekážky a hraničný kábel. Dokonca sa za chodu prispôsobuje úsekom s vyššou trávou. Vodiaci kábel je takmer neviditeľný a pri zmene rozvrhnutia záhrady ho môžete ľahko premiestniť.

Trakčná sada

Pre maximálny výkon pri kosení do svahu môžte zadné kolesá kosačky vybaviť touto sadou - a potom sa už len dívať ako TANGO šplhá do kopca.

Upevňovacie kolíky káblov

Tieto kolíky pre upevnenie hraničného kábla využijete pri rozžirovaní plochy kosenia. Sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu.

Náhradná dokovacia stanica

Plánujete používať kosačku TANGO na viacerých miestach? Odporúčame, aby ste nainštalovali druhú nabíjaciu stanicu.

Ďalšie káble a konektory

Sady 150 alebo 500 metrových hraničných káblov sú ideálne pre opravy alebo pre väščie záhrady. Vďaka špeciálnemu gelu zostávajú spoje suché a výborne prenášajú signál.