Tlačené kosačky

Modelový rad RUN

Vstúpte do sveta efektívneho kosenia trávy.

Pracovný záber 40 - 43 cm

Zažite dokonalý strih - kvalitnú investíciu. Tlačené kosačky na trávu John Deere série Select zabezpečujú vždy dokonalý strih.

Pracovný záber 47 cm

Zažite dokonalý strih - kvalitnú investíciu. Tlačené kosačky na trávu John Deere série Select zabezpečujú vždy dokonalý strih.

Pracovný záber 54 cm

Zažite dokonalý strih - kvalitnú investíciu. Tlačené kosačky na trávu John Deere série Select zabezpečujú vždy dokonalý strih.

Mulčovacie kosačky

S našimi špecializovanými mulčovacími kosačkami sa budete čudovať, či je to kúzlo alebo len mulčovanie. Bez odstraňovania pokosenej trávy a s premenlivou rýchlosťou jazdy vám tieto stroje ušetria čas.

Akumulátorové kosačky

Ak si radi vychutnávate jednoduchý život, tieto kosačky na batérie sú určené práve pre vás.

Elektrické kosačky

Výkonné elektrické tlačené kosačky sú ideálne pre malé až stredné trávniky.

Mimoriadne vlastnosti

Naše kosačky sú skonštruované a vyrobené tak, aby váš trávnik dlhé roky udržiavali v najlepšom stave. Ľahko a pohodlne sa obsluhujú, a výsledok práce je aj v náročných podmienkach vždy profesionálny. A čo je najlepšie, na hliníkové kosiace jednotky poskytujeme záruku 15 rokov.

Systém TurboStar

Osvedčený systém TurboStar zaisťuje presné poosenie a dokonalý zber pokosenej trávy bez ohľadu na počasie. Aj keď je tráva mokrá, prúd vzduchu vytvorený rotáciou noža trávu tesne pred kosením vztýči a taktiež odstraňuje aj napadané lístie. Pokosená tráva je potom ľahko a účinne podtlakom vháňaná do zberného koša. Indikátor TurboStar Fill vám prácu uľahčí aj včasným upozornením na blížiace sa naplnenie zberného koša.

Nôž z popúšťanej pružinovej ocele

Nôž kosačky je vyrobený z jedného kusu vysokokvalitnej pružinovej ocele podľa prísnych výrobných a bezpečnostných predpisov.

Zaručený pokoj v duši

Kosiaca jednotka naších kosačiek so záberom 43, 47 a 54 cm je vyrobená z nehrdzavejúceho tlakovo odlievaného hliníka. Je mimoriadne ľahká a zároveň veľmi robustná, takže na ňu pre zákazníkov, ktorí ju používajú pre osobné využitie a kosia na súkromných pozemkoch, poskytujeme záruku 15 rokov.

Jedna veľkosť pre každého

Výška riadidiel je ľahko nastaviteľná, takže každý si ju môže rýchlo nastaviť do ideálnej polohy.

Rýchloupínače na rukoväti

Už žiadne trápenie! Rukoväť sa zloží v priebehu niekoľkých sekúnd bez akýchkoľvek nástrojov, čo uľahčuje skladovanie a prepravu.

Jednoduchá regulácia rýchlosti pojazdu

Všetky modely kosačiek s nastaviteľným pojazdom umožňujú upraviť pojazdovú rýchlosť v závislosti od terénu a podmienok kosenia. Mnohé modely sú vybavené praktickým otočným ovládačom, ktorý vám prácu ešte viac uľahčí. Kužeľová spojka umožňuje plynulé spustenie pojazdového mechanizmu, nie skokovo. Zabezpečuje tak plynulejšie a pohodlnejšie spúšťanie pojazdu.

Spojka brzdy noža

V okamihu uvoľnenia rukoväte spojka brzdy noža (BBC) zastaví nôž, ale motor ponechá v činnosti. Umožňuje to bezpečne vyprázdniť zberný kôš a následne pokračovať v kosení bez nutnosti opätovného štartovania.

Elektrický štartér

Zabudnite na štartovacie lanko. Všetko, čo musíte u svojej novej kosačky John Deere urobiť, je pootočiť kľúčikom. Nabíjanie je taktiež jednoduchšie - vďaka technológii Instart (R43VE), akumulátor v priebehu niekoľkých sekúnd pripojíte alebo odpojíte.

Indikátor úrovne naplnenia koša

Nič sa nevysype: Praktický indikátor vás upozorní, kedy se správny čas vyprázdniť zberný kôš. Vďaka systému TurboStar sa zberný kôš naplní vždy na 100%.

Nastaviteľná výška kosenia

Výšku kosenia podľa ročného obdobia a okolitých podmienok môžete jednoducho nastaviť páčkou alebo tlačidlom, pričom si môžete vybrať zo šiestich až deviatich polôh (v závislosti od modelu).