Mulčovače

Mulčovače RM

Poľnohospodársky mulčovač upevnený do trojbodového závesu. Konštrukčná rada RM je vhodná pre stredné a veľké podniky na drvenie strniska po obilninách, kukurici, trávnaté porasty, zemiakové a slnečnicové zbytky. 

Mulčovače BKE, BKE REV

Mulčovače rady BKE a BKE REV sú určené pre udržiavanie zelených plôch, pastvín, parkov, sadov a viníc. Táto modelová rada zahrňuje 5 typov ktoré sa vyrábajú nesené vzadu tak aj v čelnom pripojení.

Mulčovače BPR

Rada BPR je vhodná na mulčovanie trávnatých plôch, pastvín, úhorov ale aj na mulčovanie krycích plodín, medziplodín a pod. Možnosť zapojenia do zadného alebo predného závesu.

Mulčovače BP radu 10

Keď sa každodenné mulčovanie stane prácou výborným pomocníkom bude mulčovač BP 10 do ľahších podmienok.

Mulčovače BP radu 100

Stranový posuv, otvárateľný zadný kryt, rôzne pracovné nástroje = univerzálny mulčovač, ktorý možno použiť na údržbu trávnatých plôch, pastvín, úhorov, ale aj na mulčovanie krycích plodín, medziplodín pod.

Mulčovače VKM

Mulčovače radu VKM sú primárne určené na mulčovanie trávy, pasienkov a úhorov. Možno ich však použiť aj na mulčovanie menšieho množstva drevnej hmoty, napr. v sadoch.

Mulčovače TB radu 10

Rada TB 10 sa skladá z troch modelov s pracovným záberom od 1,40, 1,60 a 1,80m. Vyznačujú sa ľahšou konštrukciou ktorá umožňuje prácu aj s menšími traktormi.  

Mulčovače TB radu 100 SELECT

Mulčovače určené ku každodennému používaniu. Vhodné aj do náročnejších podmienok. Agregácia s traktormi výkonov 60 až 80 koní.

Mulčovače TBE a TBES radu 10

Mulčovače TBE a TBES 10 sú určené hlavne pre menších poľnohospodárov, ktorí potrebujú univerzálny mulčovač na údržbu okrajov polí, živých plotov, trávnych plôch a pod.

Mulčovače TBE a TBES radu 102

Rovnako tak, ako sa menia a vyvíjajú požiadavky a potreby poľnohospodárov, došlo k úpravám na rade mulčovačov TBE a TBES na novú generáciu 102.