Lawn and Garden

Dieci
Teleskopické nakladače

Mini Agri

Mini Agri je„ mini teleskopický nakladač “, ktorý je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám„ malých prác “. Ide o vozidlo, ktoré dokonale zapadne do úzkych a náročných priestorov.

Agri Farmer

Modely AGRI FARMER tvoria základ modelovej rady. Sú navrhnuté tak, aby dopĺňali traktory a spĺňali všetky požiadavky na zdvíhanie a manipuláciu na malých a stredne veľkých farmách.

Agri Max

Rad Agri Max sa skladá z agilných a kompaktných vozidiel, ktorých hlavnou vlastnosťou je výkon spojený s nosnosťou. Sú ideálne pre pracovné prostredie, kde je potrebné pracovať s veľkými objemami a zároveň znižovať časy cyklov, ako sú mlyny, výrobcovia obilia alebo krmiva a recyklácia.

Agri Plus

AGRI PLUS je teleskopický manipulátor so špecifickým zameraním pre ťažké a intenzívne používanie. Je vybavený inovatívnou hydrostatickou prevodovkou VS EVO2 druhej generácie, ktorá umožňuje operátorovi vždy nájsť najlepší možný pomer otáčok a výkonu za akýchkoľvek prevádzkových podmienok, čím sa zabezpečí bezkonkurenčná plynulosť pohybu s milimetrovou presnosťou.

Agri Star

Rad Agri Star sa skladá z výkonných a kompaktných teleskopických nakladačov, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytli užívateľovi správny pomer medzi výkonom a pohyblivosťou, kdekoľvek je potrebné zvládnuť ťažké bremená v stiesnených priestoroch.

Agri Pivot

AGRI PIVOT je kolesový nakladač s kĺbovým podvozkom a teleskopickým ramenom.