Záhradné traktory

Modelový rad X100

So šiestimi modelmi, širokou ponukou funkcií a voliteľného vybavenia ponúka modelový rad X100 niečo pre každého. Tieto odolné záhradné traktory, navrhnuté pre trávniky s rozlohou od 3000 do 6000 m2, sú zárukou dlhoročnej bezporuchovej prevádzky a kombinujú vysokú kvalitu kosenia a mimoriadne jednoduché ovládanie.

Modelový rad X300

Tieto záhradné traktory sú skonštruované pre rozľahné trávniky, majú dostatočný výkon a komfort pre vykonanie akejkoľvek práce. Modely radu X300 majú pôsobivé vlastnosti a ich obsluha je naozaj jednoduchá.

Modelový rad X500

Dostanete sa všade: tieto záhradné traktory skonštruované pre rozľahné trávniky, majú dostatočný výkon a komfort pre vykonanie akejkoľvek práce. Majú pôsobivé vlastnosti a ich obsluha je naozaj jednoduchá. Prešpičkové vlastnosti si zvoľte modelový rad X500. Vďaka nízkemu ťažisku, veľkému rázvoru náprav a uzávierke diferenciálu sú tieto traktory skutočne všestranný pomocníci.

Kosačky s nulovým polomerom otáčania ZTrak

Naše kosačky ZTrak s nulovým polomerom otáčania s vynikajúcou obratnosťou a rýchlosťou až 14,5 km/h vám pomôžu rýchlejšie dosiahnuť vynikajúci výsledok úpravy trávnika. Môžete si vybrať z dvoch radov so šiestimi modelmi. Jeden z nich je presne to pravé pre vašu záhradu.