Kombajny

Kombajny

Kombajny radu W300/W400

Svoju prácu urobte rýchlo vtedy, keď sa vy rozhodnete: naše ľahké 5 a 6 vytriasadlové kombajny prinášajú vysoký výkon v kompaktnom formáte. Nová kabína s celkovým objemom 3,30 m² určuje štandard pre túto triedu veľkostí kombajnov.

Kombajny radu W

Nová generácia kombajnov série W s väčším prechodom hmoty a množstvom užitočných detailov ako napríklad 660 mm mlátiaci bubon a rýchlo zapojiteľná zosilnená mlatka spájajú vysoký výkon s výnimočnou kvalitou slamy a zrna.

Kombajny radu T

Séria T má všetko: hladký tok hmoty, ktorý je jemnejší k zrnu a slame, najväčšiu aktívnu separačnú oblasť medzi všetkými vytriasadlovými kombajnami na trhu s novým separátorom a priestrannou kabínou, ktorá stanovuje nové štandardy pre pohodlie a pohodlie.

Kombajny radu S700

Zbrusu nová rada S700 sú automatizované kombajny. Spájajú všetky naše skúsenosti ako jedeného z najväčších svetových výrobcov. Vyvinuté spoločne s našimi inžiniermi a zákazníkmi sú revolúciou v produktivite, kvalite zrna a nižších stratách.

PRÍSĽUB ŽATVY

SME TU PRE VÁS. VŽDY.

ODBORNÁ KONTROLA

Naši certifikovaní servisný špecialisti skontrolujú váš stroj na viac ako 180-tich bodoch. Poskytnú vám predsezónnu expertízu, aby zabezpečili, že váš kombajn je pripravený na nasledujúcu sezónu.

DIELY DO 24 HODÍN

Ako váš partner pri žatve využívame výhody John Deere špecializovaného systému každodenného doručovania náhradných dielov počas noci a môžme vám tak poskytnúť viac ako 97% všetkých požadovaných dielov v priebehu 24 hodín, aby sme vás udržali v pohybe.

ŠKOLENIA

Naši školiaci experti pri kúpe nového stroja zaškolia obluhu kombajnu. Tieto školenia sú k dispozícii zdarma každý rok, aby sa sezónu po sezóne obnovovali vedomosti.

ODBORNÍCI NA MIESTE

Máme k dispozícii vo fabrike vyškolených žatevných odborníkov na plný úväzok, aby vám pomohli nájsť ten správny model a špecifikácie pre vaše potreby. Pred sezónou váš kombajn nastavíme a navštívime vás aj počas sezóny, aby sme sa presvedčili, že váš stroj pracuje pri optimálnej úrovni výkonu.

DEMO STROJ

Máme k dispozícii rôzme modely predvádzacích kombajnov, Počas hľadania správneho modelu si takto viete vyskúšať stroj ešte pred kúpou.