Kŕmne a podstieľacie vozy

Kŕmne vozy

Kŕmne vozy PROFILE séria 70

Kŕmny voz PROFILE konštrukčného radu 70 bol vyvíjaný s požiadavkou na kompaktné rozmery týchto vozidiel, aby ich mohli využívať aj farmári s menšími kŕmnymi chodbami a s menšími traktormi.

Kŕmne vozy EUROMIX séria 70

Kŕmne miešacie vozy EUROMIX konštrukčnej série 70 s jednou vertikálnou závitovkou disponujú väčším objemom a môžu tak výborne slúžiť nielen chovateľom dobytka.

Kŕmne vozy PROFILE séria 80 CROSSMIX

Táto nová generácia kŕmnych miešacích vozov s dvoma vertikálnymi závitovkami bola vyvinutá špeciálne pre tých farmárov a poľnohospodárske podniky, ktoré majú zle prístupné stajne a úzke kŕmne chodby.

Samochodné kŕmne vozy SPV/SPW

Značka KUHN je celosvetovým výrobcom samochodných kŕmnych miešacích vozov a práve v tomto segmente prišiel tento KUHN s novými modelmi jedno závitovkové varianty s označenie SPV a dvoj závitovkové SPW.

Samochodné kŕmne vozy SPW COMPACT

Rad SPW COMPACT vznikla na základe dlhoročných skúseností s vývojom, výrobou samochodných kŕmnych miešacích vozov. Pri vývoji SPW COMPACT bol hlavnou požiadavkou stroj na výrobu optimálneho krmiva pre prežúvavce.

Podstielacie vozy

Podstielacie vozy PRIMOR

Mnoho poľnohospodárskych prevádzok potrebuje pri príprave krmiva pre dobytok kŕmny voz s miešacím ústrojenstvom. To so sebou prináša často nutnosť zaobstarať pre podstielanie  slamy aj samostatný stroj.