Modelová rada 1

Modelová rada 1R

  • Určené pre stiesnené priestory
  • Pohodlné stanovisko obsluhy
  • Rýchla a jednoduchá výmena náradia
  • Jednoduché ovládanie s hydrostatickou prevodovkou

Jeden traktor. Plno možností.

Pri konštrukcii traktora 1026R odpovedali inžinieri John Deere v každej oblasti na spätnú väzbu zákazníkov... došlo k zlepšeniu stability, zlepšeniu pohodlia pri jazde a rozšířila sa ponuka príslušenstva.

Model 1026R je štandardne vybavený hydrostatickou prevodovkou, pohonom všetkých 4 kolies (4WD) a posilňovačom riadenia. Pokiaľ ide o všestrannosť modelu 1026R, ide skutočne o taký švajčiarsky nôž. Malý a kompaktnej veľkosti, veľký a všestranný na možnosti použitia. Výmena nástrojov a náradia je velmi rýchla a jednoduchá. Ak se bližšie pozriete na všetky funkcie, ktorými sa môže model 1026R pochváliť, rýchlo zistíte, že traktor odvádza všetku ťažkú prácu a vy sa len príjemne veziete!

Hydrostatická prevodovka

Hydrostatická prevodovka s pedálmi Twin Touch pre jednoduché a presné ovládanie.

Kapota motora s jednoduchým prístupom

Model 1026R je teraz vybavený kapotou s jednoduchým prístupom pomocou dvoch plynových vzpier, ktoré sú v štandardnej výbave. Pre úplné otvorenie a ľahký prístup kmotoru stačí uvoľniť západku.

Nastaviteľný stĺpik riadenia.

Nastaviteľný stĺpik riadenia umožňuje prirodzenú polohu rúk a tým menšiu únavu obsluhy.

Kvalita

Traktory radu 1R disponukú odolnými ozubenými koncovými prevodmi a mokrými kotúčovými brzdami pre neuveriteľný brzdný výkon.

Intuitívne umiestnené ovládanie prvky a farebne rozlíšený displej

Inovatívna ovládacia konzola, ergonomické rozmiestnenie ovládacích prvkov. Systém monitorovania výkonu: monitoruje stav dôležitých funkcií stroja a pomáha pri sledovaní výkonu.

Service ADVISOR

Inteligentná diagnostika strojov technikou Service ADVISOR ponúka účinné, nákladovo efektívne riešenia pre zachovanie optimálnej výkonnosti stroja.

Lawn and Garden

Kosiace jednotky so systémom pripojenia AutoConnect

Kosiaca jednotka AutoConnect John Deere sa sama pripojí v priebehu niekoľkých sekúnd a pri každom kosení tak šetrí váš drahocený čas. Stačí prejsť traktorom cez kosiacu jednotku a tá sa automaticky pripojí k vývodovému hriadeľu. Po dokončení práce jednoducho zaradíte spiatočku pre jej odpojenie - a to všetko z pohodlia vášho sedadla.

Naše kosiace jednotky sa dodávajú v troch rôznych šírkach a pre väčšiu flexibilitu môžu byť doplnené voliteľným systémom na zber materiálu.

Systémy na zber materiálu

Zberný kôš 580L/H: Zberný kôš s objemom 600 alebo 850 litrov je vybavený voliteľným vysokým vysýpaním a jednoručným hydraulickým ovládaním pre jednoduché vysýpanie.

Zberný kôš 345H: Zberný kôš s veľkým objemom 800 alebo 1200 litrov ešte viac zvýši vašu produktivitu. Výška vysýpania 1,9 m umožňuje naloženie pozbieraneného materiálu priamo do prívesu.

Nezávislý vývodový hriadeľ

Zabudnite na časy, kedy ste museli zastaviť a ručne zapnúť vývodový hriadeľ. S elektro-hydraulickým vývodovým hriadeľom môžete zapnúť náradie za chodu, takže svoju prácu urobíte rýchlejšie a jednoduchšie.

Zdvíhacie a ťažné závesy

Všestrannosť vášho traktora rozšíri široký sortiment výkonných predných a zadných zdvíhacích a ťažných závesov.

Pohon všetkých kolies a uzávierka diferenciálu

Pohon všetkých kolies poskytuje lepšiu trakciu v náročných podmienkach a vyšší ťažný výkon. Uzávierka diferenciálu rovnako zlepšuje trakciu.

Kabína - rada 1 a 2

Priestranná a dobre vybavená kabína so sedadlom Deluxe potiahnutým tkaninou, veľkými dverami a integrovanými pracovnými svetlami. Ponúka vynikajúcu viditeľnosť a kompaktnú konštrukciu, vďaka čomu je práca v blízkosti stromov a iných prekážok oveľa bezpečnejšia.

Pracovisko obsluhy

Pracujte bezpečne v priestornom a ergonomickom prostredí.