Modelová rada 2

Modelová rada 2R

  • Kompaktný trojvalcový dieselový motor
  • Pohodlné stanovisko obsluhy
  • Jednoducho ovládateľná hydrostatická prevodovka
  • Volitelné možnosti pre kabínu, nakladač a žacie ústrojenstvo

Zažite kompaktnú všestrannosť

Prečo robiť kompromisy? Naše univerzálne traktory modelového radu 2R sa ľahko ovládajú a riadia. Ponúkajú maximálnu stabilitu a spoľahlivosť, ktoré automaticky očakávate od strojov John Deere. Kvapalinou chladené dieselové motory poskytujú vysoký výkon a rýchlosť, zatiaľ čo robustné nápravy, pohon všetkých kolies a trojbodový záves kat.1 sú ideálnym riešením pre ťažkú a náročnú prácu.

Malé, ale robustné

Nenechajte sa oklamať kompaktnou veľkosťou: rovnako ako jeho veľkí bratia je aj rad 2R skonštruovaný pre mimoriadnu odolnosť!

Zadný záves

Tento zadný 3-bodový záves kategórie 1 dokáže niesť široký sortiment náradia. Pre ešte väčšiu univerzálnosť si objednajte voliteľný predný záves.

Komfortná kabína

Naša voliteľná kabína s vynikajúcim výhľadom na všetky strany a skutočne komfortným, vzduchom odpruženým sedadlom (2036R) ochráni obsluhu pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a pomáha minimalizovať jej únavu.

3-bodový predný záves

Kompaktný a výkonný pre väčšiu všestrannosť vášho stroja. Model 2036R je navyše vybavený elektrickou západkou pre bezpečnejšiu prepravu, ktorá sa jednoducho aktivuje zo sedadla obsluhy. Zdvihnúť, zaistiť, hotovo!

Motor

Kompaktný 3-valcový dieselový motor má dostatočný ťažný výkon. Je vybavený kapotou motora s jednoduchým zdvíhaním a bočnými panelmi, ktoré je možné demontovať bez použitia náradia.

eThrottle

Umožňuje automatické zvýšenie alebo zníženie otáčok motora v súlade so zošliapnutím pedálov TwinTouch. Táto funkcia je užitočná pri jazde po verejných komunikáciách, pretože obsluha môže držať volant oboma rukami a mať plnú kontrolu nad strojom pomocou pedálov. Vyššia účinnosť ide ruka v ruke s nižšou spotrebou paliva.

Lawn and Garden

Kosiace jednotky so systémom pripojenia AutoConnect

Kosiaca jednotka AutoConnect John Deere sa sama pripojí v priebehu niekoľkých sekúnd a pri každom kosení tak šetrí váš drahocený čas. Stačí prejsť traktorom cez kosiacu jednotku a tá sa automaticky pripojí k vývodovému hriadeľu. Po dokončení práce jednoducho zaradíte spiatočku pre jej odpojenie - a to všetko z pohodlia vášho sedadla.

Naše kosiace jednotky sa dodávajú v troch rôznych šírkach a pre väčšiu flexibilitu môžu byť doplnené voliteľným systémom na zber materiálu.

Systémy na zber materiálu

Zberný kôš 580L/H: Zberný kôš s objemom 600 alebo 850 litrov je vybavený voliteľným vysokým vysýpaním a jednoručným hydraulickým ovládaním pre jednoduché vysýpanie.

Zberný kôš 345H: Zberný kôš s veľkým objemom 800 alebo 1200 litrov ešte viac zvýši vašu produktivitu. Výška vysýpania 1,9 m umožňuje naloženie pozbieraneného materiálu priamo do prívesu.

Nezávislý vývodový hriadeľ

Zabudnite na časy, kedy ste museli zastaviť a ručne zapnúť vývodový hriadeľ. S elektro-hydraulickým vývodovým hriadeľom môžete zapnúť náradie za chodu, takže svoju prácu urobíte rýchlejšie a jednoduchšie.

Zdvíhacie a ťažné závesy

Všestrannosť vášho traktora rozšíri široký sortiment výkonných predných a zadných zdvíhacích a ťažných závesov.

Pohon všetkých kolies a uzávierka diferenciálu

Pohon všetkých kolies poskytuje lepšiu trakciu v náročných podmienkach a vyšší ťažný výkon. Uzávierka diferenciálu rovnako zlepšuje trakciu.

Kabína - rada 1 a 2

Priestranná a dobre vybavená kabína so sedadlom Deluxe potiahnutým tkaninou, veľkými dverami a integrovanými pracovnými svetlami. Ponúka vynikajúcu viditeľnosť a kompaktnú konštrukciu, vďaka čomu je práca v blízkosti stromov a iných prekážok oveľa bezpečnejšia.

Pracovisko obsluhy

Pracujte bezpečne v priestornom a ergonomickom prostredí.