Modelová rada 4

Modelová rada 4M a 4R

  • Dieselový motor s výkonmi 48,5 a 65 koní
  • Voliteľná prevodovka PowrReverser™ alebo eHydro
  • Štandardný pohon všetkých kolies
  • Trojbodový záves kategórie 1

Zažite prémiový komfort a riadenie

Naše prémiové traktory modelového radu 4R sú špeciálne skonštruované tak, aby vám uľahčili život! Systém LoadMatch eleminuje zhasínanie motora automatickým zosúladením otáčok motora s jeho zaťažením. Štandardný systém Hitch Assist umožňuje rýchlejšie a bezpečnejšie používanie zadného závesu. Voliteľný čelný nakladač Quik-Park so samočinným vyrovnávaím je možné pripojiť za menej ako tri minúty a štandardné vzduchom odpružené sedadlo Air Ride vám zaistí pohodlie a produktivitu počas celého dňa.

Systém Hitch Assist

Nový inteligentný systém umožňuje pripojenie náradia k zadnému závesu rýchlejšie a bezpečnejšie. Obsluha môže stáť pri zadnej časti traktora a pohybovať celým strojom dopredu a dozadu a taktiež zdvíhať alebo spúšťať zadný záves. Jednoducho, bezpečne a efektívne.

Joystick so spínačom tretej funkcie v základnej výbave

Umožňuje ovládanie vpreu alebo uprostred neseného príslušentva pomocou integrovanej tretej funkcie, čo je ideálne pri práci s náradín, ako je multifunkčná lyžica na čelnom nakladači.

Maximalizujte svoju produktivitu

Zosúlaďte bez námahy výkon vášho traktora s vykonávanou prácou pomocou našej elektronickej prevodovky eHydro s tromi rozsahmi a pedálmi Twin Touch:

  • LoadMatch: reguluje rýchlosť jazdy podľa zaťaženia motra pre maximálny výkon bez zhasínania motora.
  • MotionMatch: prispôsobuje okamžitú odozvu prevodovky premenlivému zaťaženiu.
  • SpeedMatch: nastavuje konštantnú rýchlosť v krokoch po 0,1 km/h počas prevzdušňovania, postrekovania alebo v stiesnených priestoroch.
  • Tempomat: nastavuje a udržiava konštantnú rýchlosť jazdy, rovnako ako vo vašom vozidle.

Motor Common Rail a filter pevných častí

Inteligentné motory Common Rail riadia vstrekovanie paliva a pre vyššiu výkonnosť poskytujú presné ovládanie od začiatku, počas až po koniec vstrekovania. Model 4066R je okrem toho vybavený filtrom pevných častíc, ktorý znižuje emisie.

Mokré kotúčové brzdy

Samonastaviteľné kotúčové brzdy sú chladené olejom, čím sa zabraňuje znižovaniu brzdného účinku a zároveň sa minimalizuje ich opotrebenie.

Brzdy jednotlivých kolies

Pomáhajú zvýšiť trakciu a umožňujú ešte menší polomer otáčania.