Profesionálne tlačené kosačky

C43

C43 má proti korózii odolný, oceľou vystužený hliníkový podvozok a spoľahlivý systém TurboStar pre optimálny výkon kosenia a zberu a rovnako profesionálnu štandardnú prevodovku a pneumatiky.

Šírka záberu43 cm
Odporúčaná plocha1500 m2

PRO 47V

Robustná a flexibilná základná kosačka PRO 47V špeciálne navrhnutá pre potreby menších krajinárskych firiem alebo ako doplnkový stroj pre poskytovateľov poľnohospodárskych služieb.

Šírka záberu47 cm
Odporúčaná plocha2500 m2

JX90C / JX90CB

Silná, robustná, výkonná a bezpečná - kosačky JX90C a JX90CB kombinujú, všetko, čo by mohol profesionálny užívateľ chcieť pre celodennú efektívnu a komfortnú prevádzku s pridanou výhodou brzdy spojky nože u JX90CB.

Šírka záberu54 cm
Odporúčaná plocha4000 m2

C52KS

Kosačka C52KS je navrhnutá pre najnáročnejšie úlohy, kde je bočné vyhadzovanie pokosenej trávy kľúčovou požiadavkou. Pusťte sa do náročných a vyzývajúcich podmienok s týmto robustným modelom.

Šírka záberu50 cm
Odporúčaná plocha5000 m2

PRO 53MV

Nastavením pojazdovej rýchlosti sa ľahko prispôsobíte podmienkam kosenia. Maximálna efektivita, minimálna námaha. Oceľová žacia jednotka mulčovacej kosačky PRO 53MV je tak odolná, že na ňu ponúkame trojročnú záruku.

Šírka záberu53 cm
Odporúčaná plocha5000 m2

Výber profesionálov

Pokiaľ je vaše podnikanie závislé na kosačkách, oplatí sa investovať do produktov firmy John Deere. So svojou legendárnou kvalitou spracovania, praktickými funkciami a vynikajúcim servisom prinášajú kosačky John Deere rok za rokom vysokú kvalitu kosenia a produktivity. Bez kompromisov.

Tvrdý chlapík

Hliníkové šasi má kvôli väčšej odolnosti zvnútra aj zvonku oceľovú výstuhu, a preto sa nemusíte báť kameňov, pretlačených miest, nárazov ani korózie.