Modelový rad T

Modelový rad T

  • Benzínový, dieslový alebo elektrický pohon
  • Komfortná nízka nakladacia hrana
  • Nákladový priestor Deluxe
  • Nízko položené ťažisko
  • Výnimočne jednoduché použitie
  • Excelentná brzdná sila vďaka kotúčovým brzdám
  • Nosnosť až 508 kg (TH 6x4)

Nech už si vyberiete akýkoľvek model, intuitívne ovládacie prvky a flotačné pneumatiky sú vždy štandardnou výbavou.

Gator TS

Zapriahnite Gator TS s benzínovým motorom s objemom 401 cm3 v kombinácii s prekvapivo ľahkým otlačkom stopy na trávniku (len 7,5 psi, čo je menej ako tlak ľudskej stopy). TGator TS zaručuje svojou výnimočnou stabilitou, intuitívnym ovládaním, robustnou oceľovou korbou a výkopným zadným čelom maximálnu všestrannosť.

TX / TX Turf

Prepravná kapacita a hladná jazda kombinovaná s väčším pohodlím pre vás? Znie to neuveriteľne? Zmeníte názor. Gatoor TX Turf poskytuje oboje! Silný motor a užitočné zaťaženie 454 kg robia z tohto modelu skutočného ťahúňa, ktorý je súčasne šetrný voči tráve.
Bočnice korby je možné behom niekoľkých minút demontovať a môžte tak využiť plochú korbu.

Gator TE

Gator s nulovými emisiami, ktorý len tak nič nezastaví

Vďaka ôsmim veľkokapacitným batériám môže Gator TE tvrdo pracovať sedem až osem hodín bez nabíjania a to s nulovými emisiami a takmer nehlučne. Každá jednotka je dodávaná s integrovanou nabíjačkou s certifikáciou UL, ktorá sa po úplnom nabití akumulátora automaticky vypne.

Gator TH 6X4

Utiahne ešte väčší náklad, než ste si mysleli!

Výkonný a naviac hospodárny dieslový motor robí z modelu Gator TH 6X4 rýchleho pomocníka aj keď ide do tuhého. So šiestimi flotačnými pneumatikami sa Gator TH 6X4 pohybuje po drahocennom trávniku naozaj ľahko.

Brzdy

Každý brzdový systém je nastavený presne podľa predpísanej nosnosti vozidla. S nákladom vzadu zastavíte rovnako dobre, ako bez nákladu.

Predný nárazník

Pevný predný nárazník s ochranným rámom dodáva všetkým vozidlám Gator radu T moderný a agresívny vzhľad.

Ťazný guľový záves

Môže byť namontovaný do štandardného zadného pripojovacieho závesu pre ťahané prívesy.

Zadné výklopné čelo nákladného priestoru

Zadné výklopné čelo v štýle pick-up môžete vyklopiť o 90 stupňov alebo spustiť úplne dole o 150 stupňov. Západku je možné uvoľniť jednou rukou.

Zvýšenie bočníc nákladného priestoru

Zvýšením bočníc a zväčšením objemu nákladového priestoru môžete prepraviť dvojnásobné množstvo trávy, odpadu alebo mulču. Zvýšená časť zadného čela sa v hornej časti vyklápa pre jednoduchší transport sypkého materiálu.