Čelné nakladače radu H

Čelné nakladače rady H

 • Vyššia pevnosť a dlhšia životnosť
 • Perfektná stabilita traktora
 • Neprekonateľný výhľad
 • Perfektne integrovaný pákový ovládač v kabíne
 • Veľký výkon hydraulického systému
 • Úžasná výkonnosť a krátky čas pracovných cyklov
 • Pohodlný prístup k servisným bodom traktora

Čelné nakladače sú perfektne prispôsobené pre váš traktor John Deere - dokonca aj vtedy, keď sa jedná o starší model. Perfektne vyhovujú. Možno ich ľahko namontovať a ľahko na nich vykonávať technickú údržbu.

Zásluhou vyspelej automatizačnej technológie, ako napríklad Elektronický systém samovyrovnávania a systém "Návrat-do-polohy", dokonca aj menej zručný operátori dokážu pracovať s vysokou výkonnosťou pri opakujúcich sa úkonoch.

Nová konštrukcia

Nech prevádzkujete ľubovoľný traktor John Deere, rám nakladača vyrobený z tvárnej liatiny sa perfektne prispôsobí - a to umožňuje dosahovať vyššiu flexibilitu, vylepšenú svetlosť blatníka, vyššiu manévrovateľnosť a ľahký prístup k motoru. Tiež je zabezpečená dlhodobá životnosť stroja.

Perfektná integrácia

Chcete viac? Požiadajte nás, aby sme priamo vo výrobnom závode nainštalovali všetky komponenty nakladača počas montáže vášho nového traktora. Takýmto spôsobom budú ovládacia páka a hydraulické komponenty zabudované do traktora - a konzola nakladača bude zafarbená spolu s rámom vášho stroja.

Zvýšená spoľahlivosť

Spojovacie čapy použité na nakladačoch John Deere sú tepelne spracované indukčným kalením, čím sa dosahuje ich maximálna životnosť. Lícované kované púzdra a minimalizované ohybové namáhanie umožňujú podstatne predĺžiť životnosť.

Torzná trubica je teraz umiestnená podstatne nižšie, čo zabezpečuje čistejší výhľad pri práci. A pretože také komponenty ako tlakový poistný ventil, rozdeľovač alebo odpruženie sú namontované do trubice, to im umožňuje úplnú ochranu, ako aj ľahký prístup a servisovateľnosť.

Kde sú hadice?

Na našich čelných nakladačoch sú všetky olejové potrubia a príslušné komponenty úplne integrované do rámu, takže nevidieť na ne a sú chránené pred poškodením.

Predĺžená životnosť

Aby sa zabezpečilo, že naše čelné nakladače budú spĺňať naše normy - a vaše očakávania - používame iba tie najkvalitnejšie materiály a to najvyššie majstrovstvo vo výrobe. Každá súčiastka bola podrobená rozsiahlym testom v podmienkach, ktoré svojou náročnosťou prekonávajú dokonca aj tie podmienky, ktoré existujú na vašej farme.

Hriadele vyrobené z tepelne spracovaného materiálu sa vyznačujú bezproblémovou a dlhšou životnosťou. Každý hriadeľ je vybavený mazničkou chránenou zváraným ľahko prístupným púzdrom.

Podporné tiahlo valcov lopaty podstatne vylepšilo časy cyklu vyprázdňovania lyžice a eliminovalo potrebu uvoľňovať obvody. Vylepšená odolnosť tiahla voči korózii tiež napomáha predlžovať životnosť a výkonnosť.

Ľahká montáž

Bez ohľadu na to, či prevádzkujete úplne nový alebo starší model John Deere, naše nakladače budú vždy perfektne vyhovovať. Je tomu tak zásluhou systému pripojenia spĺňajúcom Euro normy. Automatický blokovací systém vám umožňuje automaticky zablokovať ľubovoľné náradie John Deere. Pre odblokovanie úplne postačí potiahnuť páku a pootočiť ju smerom dolu.

 • Patentovaná konštrukcia odpojenia nakladača.
 • Pridržiavací stĺpik k čapu montážneho rámu.
 • Rýchle uvoľnenie bez pridržiavacích čapov.
 • Intuitívne parkovanie.

Pripojenie možno vykonať s ľahkosťou

Hydraulické hadice tretej funkcie možno ľahko pripojiť resp. odpojiť od adaptéra pomocou univerzálnej spojky a to dokonca aj vtedy, keď je v hadici vysoký tlak.