Kombajny radu W

Kombajny radu W

 • Zvýšená kapacita šikmého dopravníka s 3 alebo 4 reťazami a 900 Nm klznou spojkou
 • Veľký 660 mm mlátiaci bubon s 10 mlatkami a so šírkou 1400 alebo 1670 mm
 • 6,8 l PowerTech PSV 6-valcový motor s jedným turbom
 • 6.8 l PowerTech PSS 6 -valcový motor s dvoma turbami
 • 9 l PowerTech PSS 6 -valcový motor s dvoma turbami
 • K dispozícii Integrované technológie a balík ConnectedCombine

Zber úrody je tak produktívny a efektívny, ako nikdy pred tým

Pri vytváraní tejto novej generácie sme prevzali všetko, čo už bolo skvelé na typovom rade W - a ešte viac sme to zdokonalili. Široký, 660 mm mlátiaci bubon s 10 mlatkami zaručuje plynulý chod hmoty a dokonalý výkon pre všetky plodiny a za akýchkoľvek podmienok. Vďaka rýchlo pripojiteľnej prídavnej mlatke je možné zvýšiť výkon až o 10% v závislosti od druhu plodiny. Niekoľko nových funkcií vám pomôže ušetriť cenný čas a zvýšiť efektivitu vrátane automatickej prevodovky ProDrive s maximálnou rýchlosťou 40 km/h a možnosťami poháňanej zadnej nápravy ako aj pásov prednej nápravy.

Až o 5% väčší priechod hmoty s množstvom inteligentných podrobností

 1. Rýchlosť až 40 km/h
 2. Zvýšená kapacita šikmého dopravníka
 3. Inteligentné technológie
 4. Pohodlie ako v obývačke
 5. Pripojený kombajn
 6. Veľký zrnový zásobník a veľmi rýchle vyprázdňovanie
 7. Vzduchový kompresor
 8. Vysoký výkon, nižšia spotreba
 9. Pásy
 10. Zvýšený výkon
 11. Prídavná mlatka
 12. Špičkový výkon s ľahkosťou
 13. Dyno-Flo Plus
 14. Vysokovýkonné vytriasadlá
 15. Agilné zadné nápravy

Vyšší výkon v náročných podmienkach

Sofistikovaná a osvedčená technológia typového radu W zaručuje plynulý priechod plodiny za akýchkoľvek žatevných podmienok, ako aj mimoriadny výkon a vynikajúcu kvalitu slamy.

Plodina vstupuje do širokého, 660 mm mlátiaceho bubna s 10 mlatkami, čo Vám umožňuje nechať bubon pracovať až o 25% pomalšie, a vďaka tomu dostanete vynikajúcu kvalitu slamy a zníženú spotrebu paliva. Rýchlo pripojiteľná prídavná mlatka dokáže zvýšiť výkon až o 10%, napríklad na jačmenných alebo pšeničných poliach.

Dlhšie vytriasadlá, optimalizované uhly jednotlivých stupňov a zdokonalený tok hmoty zaručujú vyšší separačný výkon.

Najväčší čistiaci systém na trhu

Ako môžete výrazne zväčšiť plochu sít bez akéhokoľvek zvýšenia hmotnosti? Je možné znížiť oscilačnú hmotnosť? Vývojári v John Deere našli na všetky tieto otázky odpoveď. Výsledok: O 41% väčší povrch sít a súčasne nižšia hmotnosť. To bolo možné vďaka inovatívnej, ľahkej hliníkovej konštrukcii, čo viedlo k zníženiu hmotnosti, a tým zníženiu špičkového zaťaženia motora a minimalizovaniu vibrácií. To znamená, že zberané plodiny zostávajú na sitách dlhšie, čím sa maximalizuje čas čistenia a minimalizujú straty.

Kombajny typového radu W sú konštruované pre najvyššiu kapacitu. Kombajn s 5-timi vytriasadlami má celkovú plochu sít 5,2 m2 a kombajn so 6-timi vytriasadlami 6,30 m2.

Žatva bez kompromisov, dokonca aj na svahoch

Svahy až do sklonu 7%: Dopravníkové závitovky dopravujú materiál rovnomerne do sitovej skrine bez akéhokoľvek bočného pohybu. Separačné platne SlopeMaster na vrchu horného sita zabraňujú tomu, aby plodina pri zajde zo svahu neunikla skôr, ako bude vyčistená. Tieto riešenia zaručujú čistiaci výkon s vedúcim postavením na trhu bez ohľadu na terén.

Kompenzácia svahu so sklonom až 22%: Systém HillMaster je k dispozícii pre všetky modely typového radu W. Vzhľadom na to, že zrnový dopravník zostáva vo vyrovnanej poloh, môžeme ho plniť až po okraj a ušetriť čas pri vyprázdňovaní. Vylepšené stranové rozloženie hmotnosti zlepšuje trakciu a stabilitu a kabína vo vodorovnej polohe pomáha udžať obsluhu sústredenú a produktívnu po celý deň.