Kombajny radu W300/W400

Kombajny radu W300/W400

  • 5 vytriasadiel so šírkou 1,110 mm alebo 6 vytriasadiel so šírkou 1330 mm
  • 400 mm polomer predmlátiaceho bubna
  • Aktívna separačná plocha: 0,85 až 1,05 m²
  • Čistiaca plocha sitovej skrine: 3,40 až 4,5 m²
  • Komfortná veľká kabína s celkovým objemom 3,30 m² a so 73 dB (A) je jednou z najtichších kabín
  • Farebný dotykový displej (pomer strán 8:3, dvojzónový) s dvomi konfigurovateľnými zobrazeniami a novým joystickom

Špičková technológia a komfort v kompaktnom formáte

Vďaka spoločnosti John Deere je vlastníctvo týchto kombajnov radosťou. Majú atraktívny moderný dizajn a ponúkajú ľahké a intuitívne ovládanie výkonných mlátiacich a separačných komponentov.

Či už si vyberiete model W330 alebo W400, na svoj kombajn budete hrdý. Tieto ľahké stroje zaisťujú vysoký výkon v kompaktnom formáte, ktorý umožňuje montáž širších pneumatík a minimalizáciu zhutnenia pôdy. Ich kompaktné rozmery sú ideálne pre prácu na malých poliach a tak, kde by bol veľký kombajn neohrabaný.

Náš predmlátiaci bubon (PTC) prináša veľkú výhodu zvlášť v náročných podmienkach s vysokým výnosom. Vďaka zníženému uhlu medzi šikmým dopravníkom a mlátiacim košom sa zrýchľuje prebiehajúce predmlátenie a dosahuje sa hladkého toku plodín aby sa zlepšila separácia. Tvar lopatiek zaisťuje vysokú kvalitu zrna. Zaťaženie hlavného mlátiaceho koša je znížené, čo vedie k zvýšeniu výkonu až o 20%.

Celkovým objemom 3,3 m3 nastavuje kabína štandard pre túto triedu kombajnov. Kabínu sme zväčšili hlavne vzadu, aby sme zaistili, že dve osoby budú môcť pohodlne sedieť vedľa seba po celý deň. Vďaka hladine hluku 73 dB je tiež jednou z najtichších kabín tejto triedy. Nová laketná opierka a pojazdová páka majú vynikajúci ergonomický dizajn.

Farebný dotykový displej s pomerom strán 8:3 s dvomi konfigurovateľnými zobrazeniami umožňuje zobrazenie kľúčových informácií o žatve aj o stroji súčastne.