Samohybný postrekovač R4038

Samohybný postrekovač R4038

  • 4400 až 6200 litrová nádrž
  • 620 litrová oplachová nádrž
  • Kapacita čerpadla 2 x 280 l/min
  • Systém automatického naplnenia nádrže
  • BoomTrac systém automatickej kontroly ramien

Pripraviť. Postriekať. Hotovo.

Zoznamte sa s úplne novým postrekovačom R4030 s 3000 litrovou nádržou a R4038 s 3800 litrovou nádržou. Tieto postrekovače majú novú konštrukciu, nové pokrokové technológie, systémy rozpúšťania a plynulý komfortný chod, vďaka čomu povznesú vašu produktivitu na novú úroveň.

Dlhý pracovný deň a tvrdá práca určujú ako fungujete. To je cesta, ktoru idete. S týmito úplne novými postrekovačmi John Deere môžte pokryť viac hektárov za kratšiu dobu. Predstavujú vašu novú cestu k úspechu.

Postrekovač R4030 je vybavený 3000 litrovou nádržou vyrobenou z polyetylénu alebo nerezovej ocele podľa vašej voľby.
S postrekovačom R4038 získate 3800 litrovú nádrž vyrobenú z nerezovej ocele.

Plne integrované technológie. Všetky najnovšie technológie máte na dosah v podobe tlačítok, naviac všetky sú navzájom zladené za účelom maximálnej výkonnosti a jednoduchého ovládania. Tempomat. Nastavte maximálne otáčky motora a páku hydrauliky do polohy úplne vpred a systém bude automaticky riadiť stroj na základe vami nastavenej rýchlosti. Naviac vám poskytne maximálny krútiaci moment pri rozjazde bez nutnosti radenia rýchlostných skupín.

Sedadlo ComfortCommand je skonštruované pre výnimočnú stabilitu s cieľom navýšiť produktivitu na nerovných poliach - absorbuje bočné aj predozadné pohyby. Sedadlo má plyšové čalúnenie alebo je možné zvoliť si sedadlo deluxe v koži. Obe sedadlá ponúkajú vynikajúci komfort a odolnosť.

Lawn and Garden

Kabína CommandView II

Širšie bočné dvere pre ľahšie nastupovanie, viac skla pre lepší výhľad a viac priestoru pre zvýšenie komfortu a produktivity obsluhy. Kabína rovnako ponúka ergonomickú páku pre ovládanie hydrauliky a lepšiu ochranu proti hluku.

Nová konštrukcia širších, sklopných ramien umožní obsluhe ošetriť pole s menším počtom prejazdov. Výkyvný systém odpruženia zaisťuje lepšiu stabilitu a konštantnú výšku nad plodinou. Doba sklápania je až o 15 sekúnd kratšia. Záber ramien až 36,6 m u oboch modelov.

Navýšte aplikačné dávky až na 850 l/min vďaka modelu R4038 s veľmi účinným vedením. Úcinnosť sa navýšila až o 66%, čo znamená o 284 l/min viac. Tieto vysoké hodnoty vám poskytujú viac možností pre veľkoobjemové dávky a chemickú univerzálnosť. Kratšie časy plnenie umožnia obsluhu dostať sa na pole skôr.

Plynulá, stabilná jazda. Duálne pneumatické nezávislé odpruženie kolies vyrovnáva nerovnosti polí a umožňuje dosahovať vyšších prepravných rýchlostí. Viac hmotnosti bolo prevedenej na prednú časť stroja, aby sa zlepšilo rozdelenie hmotnosti a tým aj manévrovateľnosť na ceste aj na tých najnáročnejších poliach.

Motor PowerTech PSS, tier IV

  • 6,8 l pri modely R4030 dodáva 280 koní (206 kW) s navýšením výkonu na 300 koní (220 kW)
  • 9,0 l pri modely R4038 dodáva 310 koní (228 kW) s navýšením výkonu na 330 koní (243 kW)

Jednotlivých sekcií ramien je viac a sú menšie, čo pomáha navýšiť aplikačné rozlíšenie o viac ako 33 percent. Je tak navýšená presnosť postreku - okrem toho sa znižujú možné presahy a vynechávky a tým pádom náklady.

Úplne nová predná plniaca prípojka ako voľba montovaná z výroby znamená lepší prístup a jednoduchšie plnenie pre rýchly návrat na pole. Táto výbava podporuje oba typy plnenia a jednoduché tlačítkové rozhranie umožní obsluhe zvoliť požadovaný typ plnenia. Stačí hadicu pritiahnuť k nádrži, pripojiť a naplniť. Funkcia preplachovania vzduchom vám umožní ľahko vyčistiť vedenie a pritlačiť ho k nádrži.

Zrýchlite časy plnenia s voliteľným systémom Solution Command - automatizované plnenie stisknutím tlačítka, ktoré je pre všetkých jednoduché.

Manuálny systém plnenia je v štandardnej výbave každého stroja.

Môžte si vybrať z celej rady pneumatík, čo pre vás znamená potrebnú univerzálnosť pre zvládnutie všetkých podmienok.

Skrátenie času potrebného pre vypnutie trysky až o 85% a eleminácia slepých koncov, kde sa môžu zhromažďovať nežiadúce zvyšky chemikálií. Štandardné aj vysokoprietokové čerpadlo využíva koncové aspirátory so zátkou umiestnené na konci každej sekcie za účelom eliminácie mŕtveho priestoru a prepláchnutia sústavy vzduchom.