Ťahané postrekovače rady M700-M700i

Ťahané postrekovače rady M700 - M700i

 • 2400 až 4000 litrová nádrž
 • 400 litrová oplachová nádrž
 • Kapacita čerpadla 280 l/min
 • Príprava pre ISOBUS
 • Ovládanie multifunkčným joystikom

Naše postrekovače radu M700 ponúkajú riešenia šité na mieru, ktoré sú ideálne pre aplikácie, ktoré sa pohybujú od intenzívne až po menej náročné. Široká škála dostupných možností vám uľahčuje špecifikáciu pre vás ideálneho ťahaného postrekovača.

Či už si vyberiete jeden zo základných modelov M700 alebo skôr M700i vybavené systémom ISOBUS, vyberiete si ťahhaný postrekovač, ktorý bol postavený tak, aby poskytoval roky spoľahlivého a presného striekania.

Či už si zvolíte základnú radu M700 alebo radu M700i vybavenú systémom ISOBUS, vyberiete si ťahhaný postrekovač, ktorý bol postavený tak, aby poskytoval roky spoľahlivého a presného striekania. Konfiguráciu svojho stroja rady M700/M700i môžete samozrejme rozšíriť o doplnkové systémy a vybavenie tak, aby presne zodpovedal vašim požiadavkam.

 • Vyspelé inteligentné prvky výbavy zaručujú pevnosť a šetria vstupné náklady
 • Štandardne prípojka 12V alebo ISOBUS
 • Príprava pre riadenie sekcií ramien pomocou GPS
 • Automatické riadenie ramien BoomTrac - ovládanie sklonu a výšky
 • Systém automatického čistenia a vyplachovania
 • Bezkonkurenčná stabilita a životnosť ramien, až 10 sekcií
 • Pracovné osvetlenie zvyšuje produktivitu v noci, verzia so systémom ISOBUS s LED diódami

Paralelogram so Z-kinematikou

Zaisťuje rovnomernú rýchlosť pri nastavovaní výšky a potrebnú svetlú výšku zadnej časti stroja.

BoomTrac

Zlepšuje presnosť a distribúciu postreku automatickou reguláciou sklonu a výšky ramien pri práci a znižuje množstvo odletujúceho postreku. Systém je užitočný na svahoch a nerovných poliach alebo pri otáčaní na úvratiach.

Riadenie sekcií

Výrazne znižuje náklady na postrek tým, že nedochádza k vynechávkam alebo presahom. Vďaka použitiu GPS sú pri vjazde na nastavenú plochu alebo jej opustením automaticky zapínané a vypínané príslušné časti ramien.

Plnenie: jednoduché ovládanie

Práca nemôže byť jednoduhšia a pohodlnejšia. Ergonomické stanovisko vodiča je vybavené veľkými páčkami ventilov čo minimalizuje možnosť omylu a šetrí drahocenný čas behom nastavovania stroja. Voliteľné inteligentné prvky výbavy potom plnenie, postrekovanie a výplach ešte urýchlia, zjednodušia a spresnia.
Systém cirkulácie kvapalín je rozdelený do dvoch funkčných oblastí: práce a postreku. To zaistí, že je optimálny tlak k dispozícii tam, dke je ho treba najviac. Pri zadnej čati ventilu je umiestnený chemický induktor PowerFill, pištoľ na oplach a uzamykateľný úložný priestor na odevy.
Filtre a prípojky hadíc sú umiestnené tak, aby ich používanie bolo jednoduché.

Digitálny ukazovateľ hladiny v nádrži

Na displeji zobrazuje aktuálne množstvo postrekového prostriedku v nádrži, zostávajúcu plochu a vzdialenosť pre postrek a tým šetrí postrekové prostriedky a čas.

Udržujte čistotu

Po naplnení si umyte ruky v nádrži s objemom až 20 l čistej vody.

Udržiavajte poriadok

Úložný priestor je ideálnym miestom pre ukládanie vecí vrátane náhradného oblečenia.

Ramená: vysoká presnosť, vyššie výnosy

Presnosť postreku závisí na stabilite ramien - a ramená John Deere sú známe svojou stabilitou a odolnosťou. Ponúkame celú radu dvojito a trojito skladaných oceľových ramien, ktorých kvalita bude rok čo rok zárukou spoľahlivosti a vysokej presnosti.

Nestabilné ramená spôsobujú od začiatku straty postrekových prostriedkov a horšie výnosy. Všetky postrekové ramená John Deere majú stabilitu a vlastnosti potrebné pre presný postrek. Presnosť optimalizuje distribúciu postreku a tak zvyšuje produktivitu.

 • Centrálny výkyvný systém vyrovnávania ramien
 • Systém regulácie výkyvov ramien
 • Tlmenie dorazov v hydraulických valcoch ramien
 • Odolné guľové čapy s maznicami pre dlhšiu životnosť ramien
 • Vertikálne a horizontálne vychýlenie ramien
 • Vedenie ramien z nerezovej ocele, s rýchlospojkami
 • Systém BoomTrac automaticky riadi výšku i náklon ramien
 • Variabilná geometria pre nastavenie uhla ramien pre lepšie kopírovanie povrchu

Každá kvapka sa počíta

Inteligentné riešenia zaisťujú mimoriadnu presnosť a chytrým spôsobom zvyšujú produktivitu. Postrekovače John Deere sú vybavené inteligentnými prvkami a integrovanými riešeniami, akými sú riadenie sekcií, BoomTrac a aplikácia dávok podľa aplikačnej mapy, ktoré urýchlia, uľahčia a spresnia postrekovanie.

Riadenie sekcií ramien John Deere

Plne preberá riadenie sekcií ramien, automaticky ich zapína a vypína po vjazde do predom definovaných oblastí, pri výjazde z nich a tiež na úvratiach. Dokonca i obsluha s menšími skúsenosťami je schopná znížiť presahy a vynechávky a to i v prípade, keď sa pohybuje na poliach do tvaru V. Tým sa znížia náklady na postrekové prostriedky.

Variabilné dávky podľa aplikačnej mapy

Rôzne oblasti poľa potrebujú rôznu aplikačné dávku. Táto technika umožňuje nastaviť aplikačné dávky predom a to pomocou predpisových máp, ktoré si pripravíte na počítači v kancelárii. Na poli potom váš postrekovač všetko nastaví v reálnom čase a obsluha sa môže sústrediť na kvalitu a produktivitu. Softvér potrebný k aplikácii variabilných dávok na poli je nainštalovaný vo vašom displeji GreenStar 3 2630.

Výplach a riedenie: riešenie pre čistotu

Vyplachovať a riediť zvyšky postreku môžete rýchlo a efektívne z pohodlia kabíny. Stačí zvoliť si príslušný program na displeji GreenStar a potom už len počkať kým stroj sám prácu dokončí. Oblá nádrž nemá kúty ani prepážky, ktoré by narušovali tok a vy môžete vďaka recirkulačnému systému čistiť potrubie až po sekčné ventily ramien bez toho, aby z trysiek unikla čo i len jediná kvapka.