Ťahané postrekovače rady M900-M900i

Ťahané postrekovače rady M900 - M900i

 • 4400 až 6200 litrová nádrž
 • 620 litrová oplachová nádrž
 • Kapacita čerpadla 2 x 280 l/min
 • Systém automatického naplnenia nádrže
 • BoomTrac systém automatickej kontroly ramien

Jednoducho ideálny

Vysoká výkonnosť, maximálna doba bezporuchovej prevádzky a najnižšie možné prevádzkové náklady - to sú vlastnosti, ktoré by ste mali požadovať od svojich nových strojov. Presne to ponúkajú postrekovače rady M900/M900i. Vďaka presnosti postreku a úplne jednoduchej obsluhe sú vysoko výkonné. A pretože je množstvo ich súčiastok rovnakých ako u rady R900, je doba prevádzkyschopnosti aj spoľahlivosti zaručená. Efektivita prevádzky minimalizuje prevádzkové náklady, okrem toho si môžete stroj rady M900/M900i upraviť podľa vlastných požiadavkov. Pre vaše potreby bude potom jednoducho ideálny.

Vy sami viete najlepšie, aký stroj potrebujete. Preto začal John Deere vyrábať ťahané postrekovače rady M900/M900i. Vďaka konfigurácii špecifikácií, ktoré sa najlepšie hodia pre vašu činnosť si môžete býť istí, že neinvestujete do zbytočných a pre vás nepotrebných funkcií. Okrem toho je nesmiernou výhodou, že používate osvedčený podvozok, nádrž a ďalšie hlavné súčiastky postrekovačov rady R900i.

 • Pokrokové i-riešenia zaručujú presnosť a šetria vstupné náklady
 • 12 voltový konektor alebo ISOBUS
 • Príprava pre riadenie sekcií ramien pomocou GPS
 • Automatické riadenie ramien BoomTrac - ovládanie sklonu a výšky
 • Pohon čerpadla hydraulicky alebo hriadeľom
 • Systém dvojitých trysiek (u M900i voliteľne)
 • Manuálne alebo hydraulické plenie a riedenie
 • Bezkonkurenčná stabilita a životnosť ramien so záberom až 40 m
 • Pracovné osvetlenie zvyšuje produktivitu v noci, verzia so systémom ISOBUS s LED diódami

Systém odpruženia BoomGuard

Zaisťuje plynulú jazdu na ceste i na poli. Jedinečná kyvadlová konštrukcia umožňuje automatické vyrovnávanie ramien.

 • Systém regulácie výkyvov minimalizujúci pohyb ramien
 • Tlmenie dorazov v koncových polohách pre hladké sklápanie ramien
 • Stabilné, symetrické sklápanie ramien

BoomTrac

Zlepšuje presnosť a distribúciu postreku automatickou reguláciou sklonu a výšky ramien pri práci a znižuje množstvo odletujúceho postreku. Systém je užitočný najmä na svahoch a nerovných poliach alebo pri otáčaní na úvratiach.

Riadenie sekcií

Výrazne znižuje náklady na postrek tým, že nedochádza k vynechávkam alebo presahom. Vďaka použitiu GPS sú pri vjazde na nastavenú plochu alebo jej opustením automaticky zapínané a vypínané príslušné časti ramien.

Plnenie: jednoduché ovládanie

Práca nemôže byť jednoduhšia a pohodlnejšia. Ergonomicky tvarované miesto pre obsluhu je vybavené veľkými páčkami ventilov čo minimalizuje možnosť omylu a šetrí drahocenný čas behom nastavovania stroja. Voliteľné inteligentné prvky výbavy potom plnenie, postrekovanie a výplach ešte urýchlia, zjednodušia a spresnia.
Spätný tok je eliminovaný poistným ventilom, ktorý je súčasťou štandardnej výbavy. Tieto pokrokové funkcie chránia životné prostredie, znižujú kontamináciu a zabráňujú nechcenému rozlievanie chemikálií. Pri ventiloch je umiestnený chemický induktor PowerFill, pištoľ na oplach a uzamykateľný úložný priestor na odevy. Filtre a prípojky hadíc sú umiestnené tak, aby ich používanie bolo jednoduché.

Field Doc

Tento software pre dokumentáciu pomocou GPS a displeja GreenStar zaznamenáva v reálnom čase všetky operácie, ktoré je potom možné pre ich následnú analýzu preniesť na váš účet MyJohnDeere.com.

Postrek podľa aplikačnej mapy

Potrebujete aplikovať rôzne dávky? Bez problému: na počítači si vytvoríte aplikačné mapy, importujete ich do displeja GreenStar v kabíne traktora - a môžete vyraziť na pole.

Kalkulátor plnenia nádrže

Zabudnite na ceruzku a papier. Kalkulátor plenia nádrže presne spočíta, koľko ktorého chemického prostriedku pre celú prácu potrebujete, ako aj pre každé jednotlivé či čiastočné plnenie. Stačí zadať kľúčové údaje ako je rozloha poľa, aplikačná dávka a použité postrekové prostriedky a potom nastaviť vašu zmes. Keďže sú jeho výpočty založené na údajoch získavaných v reálno čase behom postreku, znamená to koniec plýtvania časom a chemickými prostriedkami.

Lawn and Garden

Preprava:
vyrobený pre rýchlosť a stabilitu

Jazda postrekovačov ray M900/M900i po ceste je vďaka nízkemu ťažisku a rovnomernému rozloženiu hmotnosti skrátka vynikajúca. Dokonca aj s plnou nádržou môžete ísť ľahko a bezpečne rýchlosťou až 40 km/h.

BoomGuard

Ramená postrekovača sú obzvlášť citlivé na namáhanie a opotrebenie počas rýchlych prepravných rýchlostí.

BoomGuard znižuje vibrácie na minimum bez ohľadu na terénne nerovnosti. Tlakové akumulátory v systéme zdvíhania ramien zaisťujú dodatočnú podporu a špeciálny valec šetrne, ale pevne rameno počas prepravy pridržiava. Pre dlhšiu životnosť ramien a nižšie riziko poškodenia.

Konštrukcia s nízkym ťažiskom

Nízko umiestnené ťažisko a rovnomerné rozloženie hmotnosti zaistí bezpečnú a ľahkú manipuláciu aj pri rýchlostiach až 40 km/h.

ProRoad

Tento systém odpruženia nápravy má špeciálne polyuretánové tlmiče, ktoré absorbujú nárazy pri jazde na poli i po ceste. Pre vyšší komfort, presnejší postrek a dlhšiu životnosť postrekovača.

Ovládanie multifunkčnou pákou

Všetky dôležité funkcie často používané počas aplikácie sú ovládané multifunkčnou pákou: zapnutie/vypnutie hlavného ventilu, ovládanie sekcií a výšky ramien, sklápanie ramien, variabilná geometria a aktivovanie funkcie BoomTrac.