Samohybné rezačky radu 8000

Samohybné rezačky radu 8000

 • Maximálny výkon 380 až 625 koní
 • Šírka rezacieho bubna 686 alebo 856 mm
 • Dĺžka rezanky so 40 nožmi: 7-26 mm v 1 mm krokoch
 • Dĺžka rezanky s 56 nožmi: 5-19 mm v 1 mm krokoch

Spoľahlivosť, rezací výkon a náklady na prevádzku sú tri najdôležitejšie faktory pri výbere novej rezačky. Lepšia spoľahlivosť znamená viac času prevádzky. Presné rezanie prináša zákazníkom väčšiu hodnotu. A nižšie náklady na prevádzku prinášajú väčšiu ziskovosť. Len rada 8000 dáva vašej firme viac.

ZÍSKAJTE VIAC

VÄČŠIA SPOĽAHLIVOSŤ

Vyrobený pre vyšší výkon. Typový rad 8000 je vyrobené pre výkonové požiadavky budúcnosti. Je navrhnutý kompletne zhora nadol, takže je zaručené, že žiadne komponentynie sú preťažené. Vysoko kvalitné prevodovky a ložiská FAG stanovili nové štandardy z hľadiska efektivity a trvanlivosti.

VÄČŠIA VÝKONOVÁ ÚČINNOSŤ

Vyrobený s inteligentným usporiadaním. Pozdĺžne uloženie motora zabezpečuje vynikajúci výhľad dozadu a vynikajúce chladenie vďaka lepšiemu prúdeniu vzduchu a účinnosti. Nový systém tlmenia vkladacieho valca a pohon žacieho adaptéra umožňujú plynulý priechod našim systémo ProStream bez strát.

VÄČŠÍ KOMFORT

Vyrobený pre obsluhu. Vychutnáte si panoramatický výhľad, dostatočný priestor a intuitívne ovládanie. Jednoduchý servis, menej denných údržbových bodov, vynikajúci prístup do všetkých priestorov a integrovaná priehradka so skrinkou na náradie a čistiacimi prostriedkam, ktoré udržia vás a vašu rezačku v perfektnom stave.

KVALITNEJŠÍ ZBER PLODÍN

Vyrobený pre presnosť. Rezací bubon DuraDrum poskytuje najvyššiu kvalitu zberu plodín a veľmi široký výber dĺžok rezu. Všetky zrnové procesory v rade 8000 majú väčší priemer valčekov a KernelStar2 ponúka dokonca až o 50% väčšiu povrchovú plochu kvôli agresívnejšiemu vytrhávaniu a vynikajúcemu uvoľňovaniu škrobu.

ProStream: vysoký výkon, nízke trenie.

Kanál pre tok hmoty ProStream bol kompletne prepracovaný a použili sa mimoriadne odolné komponenty pre výstupný výkon motora omnoho vyšší, ako poskytujú dnešné modely v našom odvetví a maximálny priechod plodín viac ako 400 ton za hodinu. Na modeloch s výkonom od 625 koní je kanál pre plodiny o 17 cm širší, aby poskytoval najefektívnejšie vyváženie medzi výkonom a priechodom hmoty. Aj hladký a jemný oblúk kanála minimalizuje odpor, aby sa zabezpečil rovnomerný tok hmoty a znížilo sa opotrebovanie.

Hlavné prednosti:

 1. Patentovaný systém rýchleho zastavenia
 2. Vysokokapacitné podávacie valce
 3. Mimoriadne jemné nastavovanie rezacej lišty
 4. Držiaky nožov so širokým profilom
 5. Výmena zrnového procesora za 5 minút
 6. Vysokokvalitné, robustné ložiská

Čistejšia energia. Lepšia ekonomika.

John Deere je jediným výrobcom poľnohospodárskych strojov, ktorý navrhuje a konštruuje svoje vlastné motory. Prečo? Pretože nám je jasné, že potreby poľnohospodárskej techniky sú veľmi odlišné od potrieb cestných nákladných vozidiel a strojových zariadení.

Pre typový rad 8000 sú na výber dva motory - najnovší motor Stage 4 John Deere PowerTech a väčší motor Stage 2 Cummins.

Skúsenosti ako nikto iný:

 • Viac ako 7 miliónov vyrobených naftových motorov do terénu
 • Viac ako 60 miliónov motohodín s motormi IT4
 • Viac ako 22 miliónov motohodín s technológiami dodatočných úprav

Integrované dávkovanie komponentov

Typový rad 8000 sa vyznačuje aj ďalšou jedinečnou pridanou hodnotou a to plne integrovaným systémom zdokonaleného dávkovania, ADS TwinLine. Jeho súčasťou sú dve samostatné nádrže: 30-litrová nádrž s koncentrátom, kvôli prístupu umiestnená podĺž kabíny a druhá, 360-litrová nádrž, umiestnená pod krytom na zadnej časti stroja. ADS Twin Line je mimoriadne univerzálny nástroj na manažment komponentov.

Dávkovacie dýzy kvapaliny sa kvôli ľahkému prístupu nachádzajú na komíne a na základe vlhkosti alebo hodnôt zložiek od HarvestLab si môžete vybrať buď pevné alebo variabilné dávkovanie. Dvojité nádrže umožňujú spájanie dvoch rôznych očkovacích látok, alebo ich použitie v rôznom čase.