Samohybné rezačky radu 9000

Samohybné rezačky radu 9000

  • Maximálny výkon 625 až 970 koní
  • Šírka rezacieho bubna 686 alebo 856 mm
  • Tok hmoty ProStream
  • Nové Kernel procesory

Čistá výkonnosť

Ak ste pripravený posunúť sa na ďalšiu úroveň, samohybné rezačky sérié 9000 sú tu práve pre vás. Predstavte si najmodernejšiu analýzu úrody a možnosti dokumentácie, bezchybnú kvalitu krmiva s mimoriadne robustným kernel procesorom, všetko poháňané skutočným obrom medzi motormi. Posuňte svoje podnikanie ďalej.

Zvýšená efektivita

Vďaka väčšiemu hydrostatickému pohonu, väčším priemerom hriadelí a ložísk a vďaka novému vývodovému hriadeľu získate vyšší výkon a vyššiu priechodnosť hmoty. Prevodový pomer je samozrejme presne prispôsobený výkonovej krivke nového motora.

Kvôli kompaktným rozmerom a nižšiemu usadeniu motora Liebherr v zadnej časti stroja je k prevedeniu výkonu na podložku zapotreby menšieho doťaženia, čo pomáha k nižšej spotrebe paliva pri preprave a menšiemu utuženiu pôdy na poli.

Pri vkladacích valcoch sa držíme úspešnej, vyzkúšanej a otestovanej konštrukcie používanej u rady 8000. Kvôli vyššej priepustnosti sme zosilnili pohonné jednotky. Aby sme uľahčili prístup pri servise, umiestnili sme súčasti, u ktorých dochádza k opotrebovaniu tak, aby boli ľahko prístupné z boku.

ProStream: vysoký výkon, nízke trenie.

Kanál pre tok hmoty ProStream bol kompletne prepracovaný a použili sa mimoriadne odolné komponenty pre výstupný výkon motora omnoho vyšší, ako poskytujú dnešné modely v našom odvetví a maximálny priechod plodín viac ako 400 ton za hodinu. Hladký a jemný oblúk kanála minimalizuje odpor a umožňuje tak rovnomerný tok plodín pri nižšom opotrebení.

Hlavné prednosti:

  1. Patentovaný systém rýchleho zastavenia
  2. Vysokokapacitné podávacie valce
  3. Hydraulické ostrenie nožov s dlhou životnosťou
  4. Držiaky nožov so širokým profilom
  5. Výmena zrnového procesora za 5 minút
  6. Vysokokvalitné, robustné ložiská

Kvalitná siláž

Obrovská priechodnosť, ktorú ponúkajú stroje rady 9000, kladie zvláštne nároky na sracovanie zrna - naše zariadenia na spracovanie zrna XStream a Premium si s nimi dokážu ľahko poradiť.

XStream

Spolu s renomovanými odborníkmi zo spoločnosti Scherer, ktorá je globálnym lídrom v návrhu valcov k spraccovaniu zrna, sme vyvinuli nové zariadenie John Deere XStream schopné využiť vysoký výkon. S valcami s priemerom 250 mm a 50% rozdielom rýchlosti poskytuje konzistentné rozdrvenie zrna a intenzívne spracované rastliny bez ohľadu na dĺžku rezanky.

Tajomstvo kvalitnej siláže

Snímač HarvestLab 3000 súbežne meria obsah sušiny a rôznych zložiek zberaných plodín. Snímač využíva technológiu NIR blízku infračervenej spektroskopii, ktorá zaznamenáva viac ako 4000 hodnôt za sekundu, vďaka čomu dokáže za chodu produkovať aktuálne a vysoko presné údaje. Snímač HarvestLab získal certifikáciu DLG pre analýzu sušiny v kukuričnej siláži s úrovňou presnosti ±2%.

Pokiaľ je HarvestLab 3000 nainštalovaný v rezačke, ktivuje systém automatického nastavovania dĺžky rezanky v závislosti od obsahu sušiny, čím zaistí optimálne zhutnenie a konzerváciu rezanky. Chovatelia hospodárskych zvierat a producenti mliečnych výrobkov naviac môžu vďaka sledovaniu zmien kvality krmiva v reálnom čase získať lepšiu kontrolu pri používaní silážnych aditív.