Traktory radu 6R - 6 valce

Rada 6R - 6 valcové modely

  • 145 až 250 koní (97/68/EC) nominálny výkon + 40 koní s IPM
  • 6,8 litrové motory so 6 valcami
  • Pohotovostná hmotnosť 6,9 až 9,3 t
  • Rázvor náprav 2,76 až 2,9 m
  • Komfort a výkon vďaka luxusnej kabíne, CommandArm, displeju CommandCenter a prevodovke AutoPowr

Existuje mnoho dôvodov pre výber traktora 6R: špičkové technológie, integrované technológie, výnimočná všestranná viditeľnosť, užívateľsky prívetivé ovládacie prvky a nová generácia CommandARM. Aby sme splnili náročné požiadavky kladené na motory štádia IV, vylepšili sme systém dieselových výfukových kvapalín (DEF) tak, aby spĺňali naše prísne normy. Filozofiou spoločnosti John Deere je totiž predčiť vaše očakávania na všetkých frontoch.

GENIÁLNY: NOVÝ JOYSTICK COMMANDPRO

Ovládanie mimoriadneho výkonu traktorov 6230R a 6250R s prevodovkou AutoPowr je jednoduché vďaka novému joysticku CommandPRO s 11 konfigurovateľnými tlačidlami. Špičková stratégia jazdy okrem toho robí každodennú prácu ešte pohodlnejšou a produktívnejšou.

Riadenie s variabilným prevodovým pomerom*

Zvyšuje pohodlie obsluhy, vyžaduje si menej pohybov rukami a menšie úsilie vynaložené na úvrati alebo v obmedzených priestoroch. Výsledné otáčanie volantu zvyšuje prietok hydraulickej kvapaliny, čo vedie k rýchlejšej odozve kolies. *Len pre 6230R a 6250R

ISOBUS ako žiadny iný

Traktory 6R spĺňajú viac ISOBUS AEF štandardov ako akýkoľvek iný konkurenčný traktor. Pomocou displeja CommandCenter 4200 alevo 4600 môžte vytvárať dokumentáciu a zároveň ovládať sekcie náradia. S CommandPRO môžete ovládať akúkoľvek ISOBUS funkciu vášho náradia.

VÄČŠÍ VÝKON, ČISTEJŠÍ VÝKON

Získajte všetok výkon, ktorý potrebujete s nižšou spotrebou paliva a nižšími emisiami s našimi vynovenými 4 valcovými motormi PSS s objemom 4,5 litra a 6 valcovými motormi PSS s objemom 6,8 litra s turbokompresormi v sérii.

Modely nad 130 koní menovitého výkonu majú motory pripravené pre Stage V.

Intelligentné riadenie výkonu

Intelligentné riadenie výkonu (1) poskytuje dodatočný výkon 40 koní pre dopravu a použitie PTO. Max. výkon (2) a max. krútiaci moment (3) sa dosahujú pri 1900, respektíve 1600 ot/min, aby bola zabezpečená optimálna odozva s nízkou úrovňou spotreby paliva.

Nízke prevádzkové náklady

S doživotným filtrom pevných častíc a nízkou 2-3 % spotrebou DEF zvýšia traktory 6R vašu produktivitu a znížia náklady. Pri 6,8l motoroch je interval pre výmenu oleja predĺžený až na 750 hodín..

SILNÝ A ÚČINNÝ

Použitie správnej prevodovky pre profil vašich prác vám môže urobiť život oveľa jednoduchším a produktívnejším. Všetky prevodovky 6R boli navrhnuté tak, aby maximalizovali výkon a tým aj ťah a účinnosť.

AutoPowr

Prevodovka AutoPowr zabezpečuje plynulý výkon pri rýchlostiach od 50 m/h až do 50 km/h. Pri dosiahnutí maximálnej cestovnej rýchlosti otáčky motora automaticky klesnú na minimum potrebné na udržanie tejto rýchlosti, čím sa zníži hluk a ušetrí palivo. 50 km/h sa udržiava pri 1630 ot/min, 40 km/h pri 1300 ot/min s CommandPRO.

AutoPowr

AutoPowr zabezpečuje 100% mechanický výkon pri väčšine pracovných rýchlostí. AutoPowr v skutočnosti vždy využíva viac ako 60% dostupného mechanického výkonu.

DirectDrive

DirectDrive je osemrýchlostnaá prevodovka s tromi rozsahmi prevodov. Mimoriadne efektívna dvojspojková techológia má vždy zaradený aj ďalší prevod, takže pri radení nestráca moment hybnosti. DirectDrive pri preprave znižuje spotrebu paliva poklesom otáčok motora na 1550 ot/min pri 40 km/hod a 1600 ot/min pri 50 km/hod. Funkcia AutoClutch okrem toho umožňuje zastavenie traktora bez stlačenia spojky.

DOBRÝ POCIT,
ROBÍ VÝBORNÚ KABÍNU

Toto je najpriestrannejšia kabína vo svojej triede. Kabína ComfortView kombinuje ergonomickú výnimočnosť s 360 stupňovým výhľadom a pohodlím pre efektívny a priestorny pracovný priestor, kde sa môžete cítiť skvelo a dobre pracovať.

CommandCenter 4. generácie

CommandCenter funguje podobne ako dotykový tablet a monitoruje všetky potrebné funkcie traktora. Je dostupný ako 10 alebo 8,4 palcové verzie. Certifikovaný pre AEF-ISOBUS, pripravený pre AutoTrac, ovládanie sekcií náradia a documentáciu.

KOMFORT PRE PRODUKTÍVNYCH PURISTOV

Chcete optimálnu trakciu, väčší prenos výkonu na pôdu a väčší komfort obsluhy? Modely 6R majú odpruženie prednej nápravy TLS Plus, odpruženie kabíny HCS Plus a riadenie s variabilným prevodovým pomerom .

Smart control

Intuitívne ovládacie prvky CommandCenter umožňujú riadiť činnosť SCV ventilov za chodu. Veľký digitálny displej vám umožní monitorovať pretoky a časy, čím získavate kontrolu nad všetkými hydraulickými systémami.

Dostatok SCV

V 6R máte k dispozícii až šesť elektrohydraulických selektívnych regulačných ventilov (SCV) - s pákou na uvoľnenie tlaku, logicky usporiadané.

HYDRAULIKA 6R: CHYTRÉ SVALY

Rozhodne umiestnené na hornom konci výkonového spektra, dodáva hydraulické čerpadlo modelov 6230R a 6250R impozantný prietok 160 l/min pri len 1 500 otáčkach za minútu.

Nové modely 6145R a 6155R majú čerpadlo s výkonom 155 l/min, ktoré zvyšuje výkon v náročnom hydraulickom režime.

6110R - 6120R - 6130R

6135R - 6145R - 6155R

6175R - 6195R - 6215R

6230R - 6250R