Traktory radu 6R - Extra veľký rám MY2022

Rada 6R - Extra veľký rám

  • Max. výkon 275 koní (202 kW) (ECE-R120) + 26 koní (20 kW) so systémom IPM
  • 6-valcový motor 6,8 l
  • 9,65 t a rázvor 2,90 m
  • Kabína XXL ComfortView™ (3,33 m³) s 2 panoramatickými dverami alebo stĺpikom B po ľavej ruke a displej 4. generácie CommandCenter™ s hlučnosťou 71 dB(A)
  • Voľba prevodovky: AutoPowr

Rad 6R: Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac.

TTraktory 6R s extra veľkým rámom: Výkonné a odolné

Celkovo vyšší výkon a o 100 mm širší rázvor s 2,05 m pneumatikami zaručujú ohromnú silu a maximálnu efektivitu pri jazde s týmito modelmi.

Presné poľnohospodárstvo

V traktore radu 6R máte k dispozícii technológiu, ktorá hladko prepojí stroje a ľudí, pracuje s nevídanou presnosťou a efektivitou a poskytuje prehľady, s ktorými budete mať skutočnú výhodu.

Kabína a ovládanie

V tejto mimoriadne priestrannej (3,33 m³) a veľmi tichej kabíne (71 dB(A)) a s novým rohovým displejom odvediete svoju najlepšiu prácu. S pákovým ovládačom CommandPRO™ s 11 nastaviteľnými tlačidlami zvládnete výkon modelu 6R s ľahkosťou.

Komfort

Buďte ostražití a zostaňte uvoľnene sústredení: Odpruženie prednej nápravy TLS™ Plus a odpruženie kabíny HCS Plus spolu poskytujú ten najlepší zážitok z jazdy &a riadenia na poli aj na ceste.

Jednotka v preprave

Náš model 6R 250 zatiaľ nebol prekonaný v teste DLG PowerMix Transport 2.0 a výnimočná efektivita modelu 6R 215 bola potvrdená poľnohospodárskou komorou v Dolnom Sasku (Nemecko) počas testu traktorov v roku 2020*.

Inteligentnejšie čelné nakladače

Naše nakladače sa upevňujú ľahko a rýchlo a sú vybavené inteligentnými funkciami – zvýšte svoju produktivitu pomocou funkcie Návrat na pozíciu, zvýšte presnosť pomocou dynamického váženia a zabráňte stratám materiálu pomocou elektronickej funkcie Horizontálne vyrovnanie.

Inteligentnejšia hydraulika

Zdvihnite latku produktivity: Inteligentnejšie riadenie výkonu pre až 40 dodatočných koní pri práci s hydraulikou a až šesť zadných selektívnych regulačných ventilov (SCV’) s hydraulickým prietokom až 160 l/min.