Traktory radu 6R - Malý rám MY2022

Rada 6R - Maly rám

  • Max. výkon 165 koní (121 kW) (ECE-R120) + 12 koní (9 kW) so systémom IPM
  • 4-valcový motor 4,5 l
  • 6,5 t a rázvor 2,58 m
  • Kabína XXL ComfortView™ (3,33 m³) s 2 panoramatickými dverami alebo stĺpikom B po ľavej ruke a displej 4. generácie CommandCenter™ s hlučnosťou 71 dB(A)
  • Voľba prevodovky: AutoQuad, CommandQuad, AutoPowr

Rad 6R: Pracujte rozumnejšie, vykonajte viac.

Traktory radu 6R s malým rámom: Kompaktné, ľahké a výkonné

Užívajte si všestrannosť tohto obratného 4-valcového traktora s vysokým výkonom, silnou hydraulikou, veľkou zdvíhacou kapacitou a veľkými pneumatikami.

ŠPECIALISTA PRE ČELNÝ NAKLADAČ

Odolná celorámová konštrukcia, vysoká obratnosť, malý rázvor kolies a hydraulický prietok až 155 l/min (voliteľne pre model 6R 140) predurčuje traktory John Deere radu 6R s malým rámom na prácu s čelným nakladačom. Zažite novú úroveň produktivity vďaka nakladačom radu R s dynamickým systémom váženia, vrátením sa do pôvodnej polohy a horizontálnym vyrovnávaním

Využite svoj deň na maximum s čelnými nakladačmi John Deere

Čelné nakladače radu R značky John Deere majú našu konštrukciu automatického zaistenia, vďaka čomu je montáž nakladača a príslušenstva jednoduchá ako systém click & go. Náš voliteľný technologický balík zvýši vašu produktivitu.

Dynamický systém váženia

Zvýšte presnosť počas jazdy: Náš dynamický systém váženia umožňuje naplniť lyžicu na požadovanú presnú hmotnosť a umožňuje vytvárať postupy na plnenie vagónov krok za krokom.

Návrat do pôvodnej polohy

Zvýšte produktivitu pri opakovaných činnostiach. S funkciou návratu do pôvodnej polohy si môžete uložiť až štyri rôzne polohy príslušenstva na rýchle a pohodlné vrátenie sa do jednej z nich pomocou joysticku.

Horizontálne vyrovnávanie

Táto exkluzívna funkcia vyrovnáva príslušenstvo rovnobežne so zemou, nielen s traktorom. Balíky môžete prepravovať rýchlejšie, tovar sa vám nikdy nerozsype ani nespadne a jazda bude celkovo hladšia.

CommandARM: Intuitívne ovládanie

Typový rad 6R umožňuje jednoduché ovládanie sofistikovanej poľnohospodárskej technológie. Všetko je jednoducho dostupné a dotyková obrazovka CommandCenter prináša plynulé ovládanie so skratkami a kontextovým pomocníkom.

Nový elektronický joystick so spätným chodom

Jednoducho najergonomickejší a najpohodlnejší spôsob ovládania čelného nakladača. Nová funkcia spätného chodu na joysticku umožňuje okrem toho meniť smer traktora stlačením tlačidla. Joystick je možné úplne prekonfigurovať a ovládať ním všetky SCV, predný záves a dokonca aj funkcie ISOBUS.

Presné poľnohospodárstvo

V traktore radu 6R máte k ’dispozícii technológiu, ktorá hladko prepojí stroje a ľudí, pracuje s nevídanou presnosťou a efektivitou a poskytuje prehľady, s ktorými budete mať skutočnú výhodu.

Kabína a ovládanie

V tejto mimoriadne ’priestrannej (3,33 m³) a veľmi tichej kabíne (71 dB (A)) a s novým rohovým displejom odvediete svoju najlepšiu prácu. S pákovým ovládačom CommandPRO™ s 11 nastaviteľnými tlačidlami zvládnete výkon modelu 6R s ľahkosťou.

Komfort

Zvýšte produktivitu pri opakoBuďte ostražití a zostaňte uvoľnene sústredení: Odpruženie prednej nápravy TLS™ Plus a odpruženie kabíny HCS Plus spolu poskytujú ten najlepší zážitok z jazdy &a riadenia na poli aj na ceste.vaných činnostiach. S funkciou návratu do pôvodnej polohy si môžete uložiť až štyri rôzne polohy príslušenstva na rýchle a pohodlné vrátenie sa do jednej z nich pomocou joysticku.