Traktory radu 9R

Rada 9R

  • 470 až 620 koní (97/68/EC) menovitý výkon
  • 13,5 a 15,0 litrové motory so 6 valcami
  • Pohotovostná hmotnosť 18,8 až 19,7 t
  • Rázvor náprav 3,8 až 3,9 m
  • Kabína CommandView III so 7" alebo 10" dotykovou obrazovkou CommandCenter, ActiveSeat a HydraCushion odpružením

Váš výkonný všestranný pomocník

Traktor rady 9R je chytrou voľbou, pokiaľ hľadáte univerzálnosť. Vďaka širokej škále závaží a volieb kolies perfektne vykonáva rôzne aplikácie po celý rok a takmer vo všetkých podmienkach.

Odpruženie Hydracushion

Systém odpruženia HydraCushion, zkonštruovaný špeciálne pre nasadenie s najťažším náradím, prináša v kombinácii s komponentmi pohonu všetkých kolies (4WD) značné navýšenie ťahovej sily. Znižuje poskakovanie traktora vo vertikálnom smere, čín je zaistené, že traktor prenáša viac výkonu na povrch, zatiaľ čo obsluha ocení komfortnejšiu jazdu.

Kolesá a náboje

Traktory rady 9R sú vybavené liatinovými stredmi kolies s rôznymi rozmermy pneumatík s priemerom 2,05 m. Riešenie s liatinovými stredmi je robustnejšie a má dlhšiu životnosť a zároveň predstavuje ďalšie závažie pre doťaženie traktora. Pri dvojmontáži kolies sú štyri vnútorné kolesá liatinové a štyri vonkajšie kolesá oceľové.

Nápravy s jednoduchou a dvojitou redukciou

Integrované planetové koncové prevody rovnomerne rozdeľujú zaťaženie náprav pre znéženie namáhania jednotlivých ozubených kolies a hriadeľov. Nápravy s jednoduchou redukciou pracujú v olejovom kúpeli, ktorý zaručuje účinné chladenie a vysoký výkon. Nápravy s dvojitou redukciou sú vybavené nízkotlakovým nazaním, ktoré znižuje odpor a prenáša viac výkonu na povrch pre lepšiu odolnosť a spoľahlivosť. Všetky systémy používajú tlakový a filtrovaný olej pre dlhú životnosť komponentov a ešte vyšší výkon a krútiaci moment.