Akumulátorové kosačky

Akumulátorové kosačky

  • Systém TurboStar
  • Hliníková konštrukcia (polypropylén u R40EL)
  • Objem zberného koša 55 litrov
  • Silný elektrický motor

Prvotriedny výkon

Ak sa vám páči bezproblémový život, oceníte naše akumulátorové ručne vedené kosačky John Deere. So svojími tichšími motormi a inovatívnymi ovládacími prvkami umožňujú dosiahnuť vynikajúci výsledok bez použitia káblov, bez výfukových plynov a bez emisií.

Šetrné k prírode

Akumulátorové kosačky John Deere sú šetrné k prírode. Neprodukujú výfukové plyny ani emisie a väčšinu materiálov kosačky je možné neskôr zrecyklovať.

Ľahké

R43B kombinuje robustnú konštrukciu hlinikového šasi s pohodlím akumulátorovej kosačky. R40B má hmotnosť len 19,5 kg!

Hliníkové šasi

R43B je vybavená šasi z odlievaného hliníka, ,na ktoré je poskytovaná 15 ročná záruka. Záruka sa vzťahuje pre domáce využitie.

Čistý výkon

Na doplnenie paliva akumulátorovej kosačky nepotrebujete rukavice. Stačí len otvoriť veko, vysunúť batériu a zapojiť ju do nabíjacej stanice. Nabitie batérie trvá 90 minút.

Jednoduchá obsluha

Riadidlá sa dajú jednoducho nastaviť do vhodnej polohy pre pohodlné kosenie. Pre nastavenie výšky kosenia stačí presunúť páku - hotovo! Pre spustenie alebo zastavenie kosačky stačí stlačiť veľké červené tlačidlo.

Prémiový výkon

Ak máte radi jednoduchý život, oceníte naše akumulátorové kosačky. S tichými motormi a intuitívnym ovládaním vám pomôžu vždy k dokonalému výsledku bez káblov, výfukových plynov a emisií.ik