Kosačky s nulovým polomerom otáčania ZTrak

Kosačky s nulovým polomerom otáčania ZTrak

  • Jednoduché ovládanie
  • Skvelá manévrovateľnosť
  • Výnimočná kvalita spracovania
  • Rychlejšie kosenie : od 10,8 do 14,5 km/h
  • Motory od 656 po 724 cm3
  • Žacie ústrojenstvo Accel Deep 107 cm (rada Z300) a 122 cm (rada Z500)

Radu Z300 tvoria základné modely so zmyslom pre detail, ktoré z nich robia rozumnú investiciu. Aj napriek menšej veľkosti majú výkonné dvojvalcové OHV motory s výkonmi 16,5 alebo 20 koní, které ponúkajú spoľahlivý a stály výkon. O ľahké ovládanie sa starajú intuitivne riadiace páčky. Žacie ústrojenstvo môže byť voliteľnými sadami jednoducho upravené na mulčovanie alebo zber pokosenej trávy. Modely radu Z300 sú perfektné pre ľudí, ktorí majú záhradné plochy s velkým množstvom prekážok a ktorí si žiadajú rýchlosť a efektívnosť práce.

Kosačky radu Z500 sú postavené na pevnom a robustnom ráme ktorý sa stará o bezproblémovú a pohodlnú prácu. S výkonným dvojvalcovým motorom o výkone od 18 do 22,4 koní a so záberom 122 cm ponúka tento zahradný traktor vysoký výkon a môže byť pomocou voliteľných sád jednoducho upravený na mulčovanie alebo zber pokosenej trávy. Čím viac pracujete, tým viac oceníte pohodlie ovládacích páčok a prémiové sedadlo s vysokým operadlom.

Obratné

Pokiaľ ide o manévrovateľnosť, stroje ZTrak vynikajú nad ostatnými kosačkami - dokonca aj nad našimi! Manévrovateľnosť kombinujú s výnimočným výkonom kosenia a je tak celkom zrejmé, prečo sa tak veľa profesionálov rozhoduje práve pre ZTrak.

Jednoduché vyprázdňovanie koša

Každú kosačku ZTrak možno ľahko upraviť na zber trávy pripojením voliteľného zberného systému na trávu.

Nožné zdvíhanie kosiacej jednotky

Pre zdvíhanie, spustenie alebo zmenu výšky kosiacej jednotky počas práce jednoducho stlačte nožný pedál (štandardné vybavenie modelov R)

Prevziať kontrolu

Moderne usporiadaná prístrojová doska vás na prvý pohľad informuje o všetkom, čo potrebujete vedieť.

Otáčanie na mieste

Páky na intuitívne ovládanie pohybu umožňujú jednoduché a presné kosenie okrajov trávnika.

Vysokovýkonné

Modely M a R majú výkonnejšie motory, ktoré hravo zvládnu aj extrémne zaťaženie.

Rozhodnite sa pre výkon modelového radu S

Modely radu R sa vyznačujú pohodlným nožným zdvihom kosiacej jednotky, ktorý umožňoje zmeny výšky kosenia aj počas práce. Čím dlhšie budete pracovať, tým viac oceníte komfortné ovládacie prvky a prvotriedne sedadlo s vysokým operadlom.