Modelový rad X300

Záhradné traktory radu X300

  • Zapínanie žacieho ústrojenstva: elektricky
  • Objem zberného koša: 300 litrov
  • Sedadlo: štandardne s vysokým operadlom
  • Mulčovacia sada: volitelná

Jednoduchá a komfortná obsluha

Zahradné traktory X300 sú součásťou rady Select Series. Ľahko sa ovláda pomocou ovládacich pedálov prevodovky Twin TouchTM. Hydrostatické pedály Twin Touch vám umožnia 2ahko ovláda5 smer a r7chlos5 jazdy traktora, bez toho aby ste museli zdvihnúť nohu z plošiny.

Takže pokiaľ hľadáte jednoduchú cestu, ako zvládať práce na zahrade, už ďalej nehľadajte.

Moderný združený displej

Displej automobilového typu je pre vynikajúcu viditeľnosť za všetkých podmienok podsvietený. Jeho celkový dizajn poskytne obsluhe dôležité informácie o stroji, bez toho, aby ju rušil.

Moderná prístrojová doska

Prehľadný displej prístrojovej dosky automobilového typu je podsvietený pre lepšiu viditeľnosť pri akýchkoľvek podmienkach. Jeho celkový dizajn poskytuje obsluhe dôležité informácie o stroji, bez toho, aby bola akokoľvek vyrušovaná. Riadenie ako v aute: hydraulický posilňovač riadenia a hydraulické ovládanie zdvihu kosiacej jednotky pre prácu bez námahy (X370, X584, X590).

Elektrický palivomer

Zrozumiteľný palivomer automobilového typu na prístrojovej doske vám okamžite povie, koľko paliva vám ešte ostalo. Je dobre viditeľný v akýchkoľvek podmienkach (okrem modelu X350R, ktorý má indikátor nízkej hladiny paliva).

Indikátor nabitia batérie

Nízka, normálna, vysoká. Pohľadom okamžite zistíte, ako si je napájací systém schopný poradiť so zaťažením elektrickej sústavy.

Optimálna zóna najlepšieho kosenia "Best Cut"

Displej zobrazuje optimálne otáčky motora pre vynikajúcu kvalitu kosenia. Vždy udržujte stroj v tomto rozsahu.

Mimoriadne pohodlné sedadlá

Vyskúšajte si dokonalé potešenie z jazdy. Sedadlá Deluxe (X300) a Deluxe High s vysokým operadlom (X500) zmenia kosenie na príjemnú a pohodlnú zábavu v akomkoľvek teréne.

Jednoduchá a pohodlná obsluha

Hydrostatické pedály Twin Touch vám umožnia ľahko ovládať smer a rýchlosť jazdy traktora bez toho, aby ste museli zdvihnúť nohu z plošiny.

Jednoduché vyprázdňovanie koša

Zberný kôš v zadnej časti sa ľahko vyprázdňuje zo sedadla vodiča (X350R)

Tempomat

Táto obľúbená funkcia je u záhradných traktorov rovnako užitočná akov automobiloch! Zapína a vypína sa jednoduchým zatlačením tlačidla.

Nastavenie výšky kosenia

Výška kosenia sa nastavuje praktickým otočným ovládačom v krokoch po 6 mm - priamo z pohodlia vášho sedadla.

Riadenie všetkých kolies

Štandardné vybavenie modelov X354 a X584 pre vynikajúcu manévrovateľnosť a ľahké kosenie okolo prekážok.

Kosiaca jednostka Accel Deep

Prináša novú úroveň kvality kosenia, produktivity, čistoty, odolnosti a univerzálnosti: konštantná hĺbka 11,4 cm po celej ploche kosiacej jednotky pre optimálne kosenie, mulčovanie a zber. Konštrukcia z lisovanej ocele eliminuje ostré hrany a rohy, kde by sa mohol usadzovať materiál a znižovať tak výkon kosenia.

Mulčovanie sa stalo ešte jednoduchším

Zoznámte sa s príslušenstvom Mulch Control - perfektnou funkciou pre výkonné a všestranné mulčovanie. Tento dômyselný systém umožňuje jednoduché prepínanie z bočného vyhadzovania trávy na mulčovanie (a naopak) jednoduchým potiahnutím páky. Systém Mulch Control využíva naše špeciálne mulčovacie nože a je voliteľne dostupný pre všetky traktory modelového radu X300 a X500 (okrem modelu X350R).

Ak chcete použiť zadný zberný kôš Power Flow s príslušenstvom MulchControl a nainštalovanými mulčovacími nožmi, stačí jednoducho presunúť páku do polohy "side discharge" (bočné vyhadzovanie).