Čelne nesené žacie stroje

Čelné žacie stroje

  • Pracovný záber 2,7 až 3,5 m
  • Výmena nožov bez potreby náradia systémom FAST-FIT
  • Modulárna konštrukcia žacej lišty
  • Vhodné do všetkých podmienok

Rada 110 F

Hlavnou požiadavkou pre zber krmovín je vytvoriť podmienky pre kvalitné krmivo s vysokým obsahom živín. Nové čelné diskové žacie stroje značky Kuhn rady GMD 110 F ponúkajú rôzne možnosti výbavy, vysokú spoľahlivosť, čistú prácu a výborné kopírovanie terénu.

Rada 1020 F Compact

Táto rada nenesie názov Compact náhodou. Jej hlavnou cieľovou skupinou sú poľnohospodári s poľami v kopcovitom teréne. Tieto žacie stroje sú prispôsobené pre slabšie traktory alebo pre špeciály do horských oblastí. Každý detail bol riešený tak, aby bola zachovaná čo najnižšia hmotnosť, ale zároveň aby nebola ovplyvnená spoľahlivosť a dlhá životnosť.

GMD 310 F

Prevedenie s 8 žacími diskmi so šírkou 3,11 m. Tento čelný žací stroj je ďalej vybavený štyrmi zhadzovacími bubnami, ktoré zaručujú tvorbu rovnomerných prevzdušnených riadkov, po ktorých nejazdia kolesá traktora. Transportná šírka modelu GMD 310 F je pod tri metre a v základnej výbave je vybavený sadou osvetlenia a výstražných tabuliek.

GMD 280 F

Prevedenie so 7 žacími diskmi s pracovným záberom 2,80 m.

GMD 2721 F Compact

Tento model sa vyznačuje veľmi nízkou hmotnosťou 544 kg pri pracovnom zábere 2,70 m.

GMD 3121 F Compact

Model so 7 žacími diskmi má pracovný záber 3,14 m a veľké prekrytie diskov pre prácu v náročných podmienkach.

Lawn and Garden

Dôraz na kvalitu krmovín sa oplatí

Rozdiel v kvalite krmovín, bez ohľadu na to, či sú zakonzervované v balíkoch, silách, vakoch alebo v inej podobe znamená veľký rozdiel vo využití potenciálu úžitkovosti dobytka. Cieľ je vždy rovnaký: vyprodukovať čo najviac mlieka a mäsa zo základných objemových zložiek krmiva.

Hlavným cieľom značky Kuhn pri vývoji žacích strojov je ponúkať stroje, ktoré dokážu dokonalo kopírovať terén a čisto skosiť krmoviny tak, aby nedochádzalo k jej kontaminácii hlinou a aby si zachovala vysoký obsah živín.