Neriskujte

Rozdiel pocítite

Vedeli ste, že originálne LED svetlá John Deere sú nielen výkonnejšie, ale aj energeticky účinnejšie ako halogénové svetlá? Ich prirodzený svetelný výkon vám umožní vidieť viac a udržiavať vaše oči čerstvé, zatiaľ čo získate dlhšiu životnosť batérie a alternátora.

Energetická účinnosť, ktorá jasne svieti

Ponúkame LED diódy so širokou škálou svetelných výstupov (lúmenov), ktoré uspokojujú individuálne potreby svetelného výkonu a nákladov. Najvýkonnejšie svetlá s 3 000 efektívnymi lúmenmi prekonávajú šírku a hĺbku HID a zároveň poskytujú najjasnejšie a najčistejšie svetlo s menším vybíjaním batérie.

Čo by ste mali vedieť o LED svetlách: Mnoho svetiel na trhu s náhradnými dielmi inzeruje veľmi vysoké hodnoty lúmenov. Tieto čísla často odrážajú iba prvotný alebo teoretický maximálny lúmen LED svetla, pretože ich efektívne lúmeny sú veľmi nízke.

Efektívne lúmeny sú presným hodnotením svetla pri normálnom použití. Svetlá John Deere sú hodnotené ako so surovými, tak aj efektívnymi lúmenmi, takže môžete presne porovnávať výstupy. LED svetlá od spoločnosti John Deere vám vždy poskytnú za vaše peniaze najlepší výkon.

LED svetlá John Deere - vyrobené pre váš John Deere

K dispozícii sú dva rôzne druhy LED svetiel:

  • Priame náhradné LED svetlá sú navrhnuté tak, aby dokonale zapadali do polohy pôvodného halogénového svetla. Jednoduchá inštalácia vás hladko posunie na ďalšiu úroveň osvetlenia.
  • Stojanové svetlá LED sa dajú namontovať na rôzne miesta vášho stroja, kdekoľvek potrebujete ďalšie osvetlenie.

Vzory lúčov LED svetiel

V závislosti od aplikácie a potreby svetla sú k dispozícii dva rôzne vzory lúčov: vzor "flood" pre širšie, kratšie osvetlenie a lichobežníkový vzor pre užšie, dlhšie.

"Flood"

Širšie, kratšie osvetlenie

Lichobežník

Užšie, dlhšie osvetlenie