Neriskujte

Rozdiel pocítite

Vedeli ste, že originálne postrekovacie trysky John Deere sú navrhnuté pre konkrétne aplikácie? Takto dokážu dosiahnuť perfektnú presnosť s oveľa menšou potrebou produktu. Navyše sú vyrobené presne pre váš stroj.

Vysoko výkonné postrekovacie trysky

Keramické s priamym prúdom

Sú ideálne na post-emergentnú aplikáciu hnojív. Kompaktná šesťprúdová dýza je ideálna na aplikáciu hnojiva na pevné semená plodín, znížená atomizácia minimalizuje spálenie listov a popáleniny.

Ultra nízko úletové

Ideálne na pre-emergentné použitie systémových herbicídov. Ich technológia Venturi výrazne znižuje úlet a vzduchom naplnené kvapôčky a jedinečný hrubý vzor poskytujú účinnejší rozstrek s redukciou unášania.

S rozšíreným dosahom

Ideálne na udržanie rovnomerného uhla rozstreku v širokých rozsahoch tlakov až do 1 baru. Veľkosť kvapôčok je nastaviteľná podľa tlaku a tryska udržuje dobrú distribúciu postreku, pričom pri nízkom tlaku vytvára väčšie kvapôčky.

GuardianAir Twin

Ideálne na aplikáciu fungicídov a desikátov na listnaté rastliny a na aplikácie, kde sa musí postrek aplikovať medziplodiny alebo vysoké rastliny. Dýza kombinuje rovnomerné pokrytie postrekom so zníženým unášaním v jednom ľahko inštalovateľnom prevedení.

Nízko úletové

Tryska je zvlášť vhodná pre jarné postreky v obilninách, kombinuje rovnomerné pokrytie postrekom so zníženým unášaním a najlepšie sa používa pri 3 baroch pre optimálne pokrytie.

3D

Ideálne na pokrytie zložitých vertikálnych cieľov, ako sú napríklad hrudy pôdy a malé buriny. 3D striekacie dýzy, ktoré majú integrovaný sklon a uhol ventilátora, zužujú vzory striekania a podstatne znižujú malé kvapôčky - výsledkom je o 50 až 75% menší potenciál úletu ako konvenčné ploché dýzy.