Neriskujte

Rozdiel pocítite

Vedeli ste, že na kovanie našich originálnych čepelí John Deere používame špeciálne tepelné spracovanie? Tento proces vytvára čepele s mimoriadnou ostrosťou, ktoré takto zostávajú dlhšie - pre perfektné uchytenie ku kosačke a vždy čistý rez.

Čistý rez

Hrana našich čepelí je zvinutá tak, aby sa znížilo riziko otrasov a ostrých uhlov, čo pomáha predĺžiť životnosť čepele a vytvára ostrejšiu reznú plochu.

Nôž s dlhou životnosťou

Rovnaká konštrukcia okraja umožňuje rovnomerné rozloženie napätia na povrchu čepele a vytvára čepeľ, ktorá si zachováva svoju ostrosť, čo znižuje potrebu ostrenia a šetrí váš čas a peniaze.

Vlastné tepelné spracovanie, ktoré poskytuje ideálnu hladinu uhlíka, tiež pomáha predĺžiť životnosť našich nožov. Správne množstvo uhlíka záleží na produkcii čepele s vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu a únave - príliš veľa znamená slabšiu čepeľ, príliš málo a čepeľ sa rýchlo opotrebuje, čo pre vás znamená častejšie výmeny čepele.

Perfektné uchytenie

Každý montážny otvor v nožoch John Deere je vyrazený zhora, čo umožňuje pevné priliehanie čepele k vretenu. Toto dokonalé prispôsobenie redukuje klepanie, predlžuje životnosť ostatných častí kosačky a odstraňuje nezostrihané prúžky trávy pre čistejší vzhľad.